Po výborném výkonu dovedli mladší dorostenci zápas ve Zlíně do zaslouženého prodloužení

22.12.2010, Adam Bagar

Porubští mladší dorostenci dokáží sehrát se silnými soupeři vyrovnaná utkání, o čemž se tentokrát mohli přesvědčit i hráči Zlína. PSG se sice dostalo na konci druhé tercie do dvoubrankového náskoku, ale ten dokázali porubští bojovníci v závěrečné dvacetiminutovce smazat. Obě branky vsítil vytáhlý Robin Gola. Utkání tedy muselo do prodloužení, ve kterém byli úspěšnější domácí. Poruba tak po dalším sympatickém výkonu tentokrát získala z horké zlínské půdy po výsledku 3:2 po prodloužení alespoň cenný bod. Vůbec první v historii vzájemných střetnutích v nejvyšší soutěži mladších dorostenců.

Extraliga mladšího dorostu - 17.kolo st 22.12.15:30
PSG Berani Zlín
3:2p(1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Pavlůsek (Hurta), 40. Stuchlík, 63. Hlaváč (Dalajka) - 42. Gola R. (Rataj), 58. Gola R. (Síkora). Rozhodčí: Šiška - Knap, Vašík. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 33:21. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
PSG Berani Zlín: Čepila - Galuška, Dalajka, Hladiš, Hlaváč, Hurta, Januška, Kobylík, Kužílek, Maršálek, Melichárek, Pavlůsek, Procházka, Řezníček, Stuchlík, Valášek, Vyoral, Werbik, Zaremba, Bumbál.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček - Demel, Hranoš, Síkora, Štěpán, Trefil, Široký - Csomor, Gelnar, Gola R., Gola P., Gřeš, Havránek, Pěnčík, Rajnoch, Rataj, Seget.