Omlazení mladší dorostenci se rozloučili se sezónou cenným bodem ze Zlína

21.03.2011, Adam Bagar

Mladší dorostence čekalo poslední utkání sezóny 2010/2011. Oba celky daly v zápase příležitost také několika mladším hráčům. Úvodní třetina se nesla ve znamení velkého zlínského tlaku, o čemž svědčily střely na branku v poměru 23:5 a výsledek 2:0. Od druhé dvacetiminutovky se hra minimálně srovnala a RT TORAX začal stahovat náskok soupeře. Na Golovu trefu ještě dokázalo PSG reagovat, ale branky Gelnara a Síkory poslaly zápas do prodloužení a následných samostatných nájezdech. V těch měli více štěstí domácí hokejisté, kteří tak zvítězili 4:3. V brance Poruby dostala příležitost Klára Peslarová a blýskla se 39 úspěšnými zásahy, patřila tak k základnímu kameni bodového zisku.

Extraliga mladšího dorostu - 35.kolo ne 20.3.12:00
PSG Berani Zlín
4:3sn(2:0, 1:2, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Vyoral (Procházka), 8. Dalajka (Kužílek), 33. Hladiš (Kobylík), rozhodující sam. náj. Vyoral - 27. Gola (Balcar), 40. Gelnar (Kropka, Balcar), 46. Síkora (Stupka). Rozhodčí: Šiška - Charous, Vašík. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 148. Střely na branku: 43:21 (23:5, 7:8, 7:8 - 5:0). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.
PSG Berani Zlín: Haloda - Hurta, Januška, Kobylík, Kužílek, Maršálek, Tomek, Procházka - Dalajka, Haničinec, Hladiš, Hlaváč, Pavlůsek, Rod, Bumbál, Valášek, Vyoral, Werbik, Zaremba.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová - Balcar, Hranoš, Pitřík, Síkora, Štěpán, Šípek, Široký - Gelnar, Gola, Havránek, Kropka, Mládek, Seget, Stupka, Boleslavský, Kovalski.