Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 670 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Kodaň) 24.9.2022, 00:22
Dobrý den,uvažujete o posile z Dánska? V Dánsku je spousta šikovných hokejistů.Děkuji za odpověď.

Pěkný den,
Nyní toto není na pořadu dne, kádr je prozatím uzavřen.
Rostislav Hudec (rostislavhudec@seznam.cz - Ostrava!!!) 20.9.2022, 18:19
Dobrý den. Prosím vás . Přijďte někdy do ochozů.
My co tam chodíme s dětmi je to hrůza. Ozvučení hrozné vzhledem k akustice. Zvukař to řeší nadměrným
zesílením. Nechceme ohluchnut. Udělejte s tím něco. Díky Hudec.

Pěkný den,
Předal jsem kompetentním lidem :)
Michal (CZMajkl@seznam.cz - Ostrava-Poruba) 18.9.2022, 10:09
Dobrý den,
uvítal bych nějaké "ujasnění" pravidel, nových pořádků v hale. Klubový sektor-permanentky, tradičně automat na kávu apod., odchody na přestávku přes vrátnici atd.

Přijde mi, že na začátku každé nové sezóny jsou s tím spojeny zmatečné situace, kdy má člověk pocit, že se někam vlamuje, ačkoli s tím vlastně nikdy nebyl problém.

V tomto smyslu ani nejde o nějakou "odpověď", jako spíš o samotnou organizaci...

Pěkný den,
obecně to je nastaveno letos tak, že s výjimkou ZTP/P (+ doprovod) klasický návštěvník utkání prochází hlavními vstupy (od pošty, z Porubské), zatímco skrze vrátnici již jen VIP, zaměstnanci klubu, sponzoři a novináři. Každý rok se to utřepává - což je fakt - jen se klub postupně snaží během sezony - tak jak je tomu na všech konkurenčních zimácích - oddělit prostory klubu od těch pro fanoušky. Co se týče kávomatu, ještě zkustím navrhnout, zdali by nestálo jej umístit přímo do haly.
Rostislav (rostaodziomek@seznam.cz - ostrava) 17.9.2022, 09:52
Jsou v prodeji permice?

Pěkný den,
Ano. Na sekretariátu klubu.
Bowman (V.3-S.K@seznam.cz - Ostrava) 16.9.2022, 21:08
Dobrý den , v google kalendáři zápasů RT Torax se mi nezobrazují žádné události . Tento kalendář jsem odstranil a znova přidal ale bez výsledku zobrazení .Prosím o radu jak na to .Děkuji

Pěkný den,
Nyní by již měl opět znovu fungovat :)
Glen (jantar@centrum.cz - ostrava) 25.8.2022, 07:37
Zdravím, v kolik hodin bude hrát zápasy Poruba v lize ??????

Pěkný den,
Konečně doplněno v sekci Zápasy.
Tomáš (Tomposta@post.cz - Ostrava) 16.8.2022, 19:57
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,kdy budou aktualizovány realizační týmy u mládežnických kategorii?

Pěkný den,
Jakmile obdržím oficiální dokument, věřím, že nejpozději do začátku září.
Petr (pprosicky@centrum.cz - Ostrava) 10.8.2022, 16:14
Dobrý den, už jsem se ptal jednou a žádná odpověď. Jaké budou ceny vstupenek na Chance ligu? Kdy a kde je možno vyměnit Voutcher na pernamentku za darování krve. Snad se dočkám odpovědi.

Pěkný den,
Nedávno jsme o tom psali na webu, bohužel cenotvorba a vše chvíli trvalo.
Bowman (V.3.S.K@seznam.cz - Ostrava) 9.8.2022, 21:53
Dobrý den , 10.82022 je v programu turnaje zápas RT Torax - Osvětim v čase 19:15h ale v prodejní aplikaci lístkú je čas 16:00h který čas teda platí ?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý večer, platí čas 19:15.
Gabriela Juříková
Dominik Tiefenbacher (dominiktiefenbacher@email.cz - Ostrava-Poruba) 25.5.2022, 21:31
Dobrý den, scháním pro přítelkyni porubský dres a chtěl bych se zeptat jestli je možné ho v této době někde koupit nebo kdy bude možné ho koupit?
Děkuji za odpověď :)

zjistím a dám vědět:)