Mladší dorostenci Zlína Porubu suverénně přehrávali, přesto o výhře rozhodli až v poslední třetině

29.01.2010, Adam Bagar

Mladší dorostenci VOKD Poruby zajížděli v dohrávce 17. kola na půdu silného Zlína. Ten byl velkým favoritem, ve třetí minutě otevřel skóre a nadále soupeře jasně přehrával. Přesto se na vítězství značně natrápil. Poruba dokázala srovnat krok na začátku druhé periody. Valaši se do vedení dostali opět až v závěru třetiny. V poslední tercii už Zlín svůj tlak dokázal přetavit ve dvě branky a zvítězil tedy zaslouženě 4:1. Více než padesátce střel musel čelit gólman Roman Oborák, ten si tak udržel více než devadesátiprocentní úspěšnost.

- 27.kolo čt 28.1.16:00
PSG Berani Zlín
4:1(1:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Rod (Hladiš), 39. Řezáč (Hrazdíra), 48. Lašák (Dalajka), 56. Řezáč (Hrazdíra) - 26. Gola (Rataj, Kaleta). Rozhodčí: Knap - Goňa, Charous. Vyloučení: 6:9, navíc Pelech (POR) 10 OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 53:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
PSG Berani Zlín: Čepila - Grygera, Řezáč, Vašík, Stuchlík, Maršálek, Foltýn, Lunga, Macharáček - Rod, Matula, Bouda, Vyoral, Hrazdíra, Fojtík, Hladiš, Galuška, Dalajka, Hlaváč, Trnavský, Lašák.
HC RT TORAX Poruba 2011: Oborák - Demel, Juřík, Špil, Soukal, Trefil - Wolný, Pobuta, Pelech, Gola, Zuščík, Seget, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Smrčka, Gelnar, Csomor.