(Ne)gól z předposlední minuty rozhodl o nulovém bodovém zisku mladších dorostenců

19.10.2009, Adam Bagar

Mladší dorostence čekalo na Valašsku další těžké utkání, když proti nim nastoupil třetí celek tabulky, tým PSG Zlín. Domácí byli favoritem, ale Poruba odehrála výborné utkání. První třetina branku nepřinesla, v té druhé byla k vidění na každé straně jedna trefa. V závěrečné periodě už to vypadalo, že utkání dospěje k prodloužení, jenže jednaosmdesát vteřin před koncem se domácí dočkali gólu, který však nikdo na stadioně neviděl, výjimkou byl brankový rozhodčí, který rozsvítil za Mačkem červené světlo. VOKD Poruba tak velice smolně podlehla po velmi dobrém představení Zlínu 2:3. Obě branky Poruby připravil pro Pěnčíka a Pobutu Tomáš Rataj. Další utkání čeká svěřence kouče Rambouska v neděli na půdě Olomouce.

- 9.kolo ne 18.10.12:00
PSG Berani Zlín
3:2(0:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 32. Lašák, 43. Matula (Sedláček, Trnavský), 59. Lašák (Matula) - 26. Pěnčík (Rataj), 51. Pobuta (Rataj). Rozhodčí: Váňa - Goňa, Wesley. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:27. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
PSG Berani Zlín: Čepila - Buchta, Řezáč, Vašík, Stuchlík, Lunga, Macharáček - Rod, Sedláček, Matula, Bouda, Surý, Lašák, Fojtík, Hladiš, Galuška, Dalajka, Hlaváč, Trnavský.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček - Hawlík, Juřík, Soukal, Vrána, Trefil - Wolný, Pobuta, Gola, Zuščík, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Smrčka, Csomor.