Mladší dorostenci se vrací z Přerova překvapivě s prázdnou

01.10.2011, Adam Bagar

Mladší dorostenci zajížděli v 6. kole na led beznadějně posledního Přerova, jehož skóre z úvodních pěti kol činilo 8:55, pro povinné tři body. Jenže Zubři nedali svou kůži jen tak lacino a nakonec dospěli dokonce ke svým premiérovým třem bodům. V první dvou třetinách byla o něco lepším celkem Poruba, která však nedokázala využít své šance. Dvakrát RT TORAX vedl, ale domácí dokázali vždy v závěru třetiny vyrovnat. Poslední dvacetiminutovka již patřila Hanákům, kteří využili chyb v obraně soupeře ke vstřelení dvou slepených branek. Hosté se již v závěru na nic nezmohli a tři body tak zůstaly po výsledku 4:2 v Přerově. Poruba odjela překvapivě s prázdnou.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 6.kolo so 1.10.11:15
HC ZUBR Přerov
4:2(1:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Weintritt (Blahunek), 37. Blahunek (Novák, Weintritt), 46. Daniš (Válek), 47. Ministr (Vlach) - 4. Gřeš (Síkora, Štěpán), 29. Gola. Rozhodčí: Klimecký - Klvač, Lakomý. Vyloučení: 4:5, navíc Síkora (POR) 5 + OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 22:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.
HC ZUBR Přerov: Gottwald - Daniš, Žůrek, Metelka, Jančařík, Válek, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Weintritt, Bochňák, Harásek, Matlocha, Podepřel, Novák.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová - Štěpán, Krčmář, Síkora, Baláž, Ščurek, Široký, Hranoš, Šípek, Gola, Stupka, Kurnik, Gřeš, Kovalski, Csomor, Boleslavský, Moravčík, Knopp, Hill, Novák.