Další ztráta mladších dorostenců, v Přerově zvítězili až po nájezdech

18.01.2012, Adam Bagar

Netradičně ve středu si mladší dorostenci předehráli utkání na půdě beznadějně posledního Přerova. Ten měl před zápasem na kontě pouhé tři body, které získal právě z předchozího střetnutí s RT TORAXem. I tentokrát se potvrdilo, že to Poruba na Zubry příliš neumí. Favorit si sice v první třetině vypracoval náskok dvou branek díky hattricku Patrika Goly, ale o ten během sedmnácti vteřin v prostřední části přišel. Zpět vrátil hostům vedení Mládek, ale devět minut před koncem přišlo další srovnání, které již poslalo naprosto vyrovnaný zápas do prodloužení a následných samostatných nájezdů. V těch byli šťastnější svěřenci trenéra Bahníka, kteří si tak po rozhodující brance Mládka odváží pouze dva body.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 24.kolo st 18.1.14:45
HC ZUBR Přerov
4:5sn(1:3, 2:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Nossek, 28. Matlocha (Blahunek), 28. Bochňák, 52. Nossek (Bochňák) - 14. Gola (Stupka), 16. Gola (Gřeš), 19. Gola (Ščurek), 39. Mládek (Rajnoch), rozhodující sam. náj. Mládek. Rozhodčí: Navrátil - Antl, Lakomý. Vyloučení: 1:6. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 44:44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.
HC ZUBR Přerov: Vaculík - Daniš, Hradila, Kubíček, Metelka, Podepřel, Smolka, Žůrek - Blahunek, Bochňák, Matlocha, Ministr, Nossek, Novák, Tomaník, Weintritt.
HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil - Baláž, Čechman, Hranoš, Síkora, Ščurek, Šípek, Štěpán - Bialoň, Boleslavský, Gola, Gřeš, Hill, Kovalski, Kurnik, Mládek, Rajnoch, Stupka.