SLEDUJTE ONLINE:
ŽÁDNÁ UTKÁNÍ K DISPOZICI

Nábor do hokejových přípravek

Vážení rodiče,

HC RT TORAX Poruba pořádá celoročně nábor nových hráčů do klubu. Nábor se týká dětí od čtyř let, ale přivítáme také děti navštěvující základní školu, a to od 1. do 5. třídy. Hokejový nábor se týká také dívek, které naučíme nejen bruslit, ale především hrát nejrychlejší kolektivní hře na zemi!

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit, pod vedením profesionálních trenérů je to naučíme.

Možnost vychovat z vaší ratolesti nový talent českého hokeje vás měsíčně přijde na 500,- Kč, žáci vyšších tříd do kategorie mladšího dorostu včetně s měsíčním příspěvkem 1.200,- Kč a kategorie staršího dorostu a juniorů za 1.000,- Kč měsíčně. Platby jsou prováděny po dobu 11 měsíců.

A proč přivést dítě právě do HC RT TORAX Poruba?

• Zapůjčíme vám v přípravkách ZDARMA kompletní hokejovou výzbroj, nic nemusíte kupovat.
  • Tréninky probíhají v dnešní době již celoročně jak na ledě, tak na suchu. Zaměřujeme se na pohybovost a obratnost vašeho dítěte.
  • Tréninky probíhají tři až čtyřikrát týdně. V létě absolvují hokejisté soustředění.
  • Vaše děti mohou navštěvovat fakultní ZŠ Dětskou, kde se kromě hokejistů vychovávají i plavci.
  • Vaše děti již od 1. třídy hrají zápasy, zúčastňují se turnajů nejen u nás, ale i v zahraničí.
  • První kroky zde zvládli takoví hráči jako Martin Prusek, Rostislav Olesz či Roman Polák.
  • Dejte šanci vyniknout svému dítěti ve sportu, který jste sami nedělali.
  • Chceme, aby děti trávily svůj čas účelově, nikoliv vysedáváním doma u počítače a televize.
  • Přijďte si vychutnat spolu se svými dětmi první zážitky z nejrychlejší kolektivní hry na světě.
  • Nabízíme vašemu dítěti důslednou péči trenérů a výborné tréninkové podmínky.

• Petr Rambousek: +420 739 953 691
  • Pavel Hinner: +420 732 437 146