SLEDUJTE ONLINE:
ŽÁDNÁ UTKÁNÍ K DISPOZICI

Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 223 odpovědí v této kategorii celkem.

Vláďa (vg388par@gmail.com - Šumperk) 19.7.2017, 16:43
Dobrý den,fandíme H.Y.N.E.K -http://www.centericecollectibles.com/index.aspx?PlayerName=Hynek%20Kudela
THE SHOW MUST GO ON!!!

Dobrý den, děkujeme:)
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 13.7.2017, 18:53
Dobrý den,
Bude klub definitivně hrát 2.ligu ČR?

Odpověď:
Přeji hezký den, jelikož klub stále ještě pracuje na několika dalších alternativách, tak ani my na tuto otázku ještě nejsme schopni odpovědět. Rozhodnutí by ale mělo padnout do konce měsíce.
S pozdravem redakce webu HC RT TORAX Poruba
Tomáš (tomasplachky@email.cz - Ostrava-Poruba) 12.7.2017, 09:58
Dobrý den,chci se zeptat,kdy na stránkách uvidíme rozlosování hokejového turnaje?Na fb Vítkovic už tato informace je k dispozici.Díky za odpoved.Tomas

Odpověď:
Přeji hezký den, rozlosování hokejového turnaje O pohár RT TORAX bude k dispozici v nejbližších dnech jak na naší oficiální fb stránce, tak na webu. Na oficiální fb stránce Vítkovic se tato informace s jistotou neobjevila, je ovšem možné, že po sociálních sítích koluje přiřazení jednotlivých týmů do skupin, přesné rozlosování zápasů však nikoliv.
S pozdravem redakce webu HC RT TORAX Poruba
Bob 3.7.2017, 14:14
zdravím, bude Poruba v příští sezoně usilovat o 1.ligu, když nehraje tu Polskou ?

Pěkný den,
Určitě bude cílem se do WSM ligy sportovně probojovat.
Vily (Poruba) 20.6.2017, 21:12
Jakou soutez bude hrat nove vytvoreny B tym?

Odpověď:
Hezký den, momentálně není zatím ani jasné, do jaké soutěže nastoupí A-mužstvo a vše se bude odvíjet právě od tohoto. V případě, že vyjde A-týmu ještě jiná záložní alternativa než druhá liga, pak s největší pravděpodobností bude B-tým nastupovat právě ve druhé lize, v opačném případě pak nastoupí do krajského přeboru. S pozdravem René Chyla
Jakub (lev.lochman@seznam.cz) 31.5.2017, 19:52
A co Hynek Kůdela, který již před dvěma měsíci k vám zamířil? Kdy toto oficiálně potvrdíte? Děkuji

Pěkný den,
Veškeré přestupy / hostování / střídavé starty se na webu objeví, jakmile budou formálně potvrzeny klubem. Z pohledu redakce mohu napsat, že v letní přípravě se standardně objeví spousty hráčů, finální sestava se buduje až v srpnu.
Vita (Víta.pogatz@seznam.cz - Ostrava) 22.5.2017, 22:04
Ahoj chci se zeptat kdy budete zveřejňovat nějaké posily A-týmu. Díky za odpověď

Pěkný den,
Posily týmu se začnou zveřejňovat, jakmile budou potvrzené vedením klubu. V letní přípravě zpravidla nastupuje řada hráčů, která o své místo v sestavě bojuje, tudíž nelze hráče uvádět za posily týmu do sezony.
Dan (dankrepelka@seznam.cz - Ostrava) 16.5.2017, 11:42
Zdravím, co teda budeme v následující sezóně hrát? Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko? Je v tom pěkný guláš .. už se ví?

Díky

Pěkný den,
Jakmile bude vše podepsáno, budete včas informováni. Spekulace jiných médií se nezakládají na pravdě, alespoň ty, které jsem měl možnost číst.
jJakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 20.4.2017, 08:17
Navíc utkání polské ligy nebudou k dispozici na českých onlajnech. To má český fanoušek číst polské přenosy? Jak to budete dělat z reportem zápasů v PHL? To máme jako čekat ař na váš report po konci zápasu? Neuvažujete o vytváření vlastních online přenosů? Díky za odpověď

Pěkný den,
Děkujeme za dotaz, vše se bude řešit v moment akceptace PHL. Každopádně i Poláci mají své lajfy.com, které spadají pod stejnou společnost provozující také onlajny.com. A stejně jako jsou onlajny z utkání znojemský Orlů, věříme, že nebude nouze i o ty porubské, byť v naší režii. Jakmile se PHL potvrdí, budou tři měsíce času vše toto zajistit.
jJakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 19.4.2017, 19:16
Dobrý den,
Kdy zveřejníte jméno nového trenéra Poruby Aleše Flašara a nové brankářské jedničky Kůdely, kteří neprodloužili smlouvu ú draků a podle zdejších informací mají namířeno k vá vám
Děkuji.

Pěkný den,
Jakékoliv informace o změnách kádru, případně na trenérských postech, přinese oficiální web HC RT TORAX Poruba až v době otevřeného přestupního termínu, tj. na začátku měsíce května, kdy mohou být jednotlivé změny zaregistrovány na ČSLH.

Další stránky
123456>>