Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 441 odpovědí v této kategorii celkem.

adam (silviesira@seznam.cz - ostrava) 20.1.2019, 15:58
lukaši bajgare ale kladno jihlava česke budejovice na tačí ukazki ze zapasu a tak dal

Odpověď:
Ano, ukázky ze zápasů jsou z produkce hokejkatv.cz, případně lokálních televizí, které zápas natáčejí a následně stříhají. Bohužel toto je v případě Poruby - navíc v první sezoně - běh na dlouhou trať, a vše se - i díky azylu - protáhlo.
Jan Jeřábek (jerabekjan@centrum.cz - Ostrava-Petřkovice) 18.1.2019, 12:51
Kolik postupuje týmů do play-off ? V tabulce to není poznat tak kde ? Už se to vůbec ví ... ?

Pěkný den,
Do playoff postupuje 8 týmů.
adam (silviesira@seznam.cz - poruba) 17.1.2019, 17:34
dobry den bude se ješte rozvíjet yutub kanal že tam bylo ukazki z golu nebo tak neco nebo nake tiskovki
a td. děkuji

Pěkný den,
Problémem jsou práva na soutěž, které vlastní BPA. A také následné zpracování oněch záběrů. Co se týče tiskovky - ty v Porubě nebývají - zvažuje se natáčení ohlasů s trenéry / hráči.
Pavel (sip.pavel@email.cz - Ostrava) 16.1.2019, 22:13
Dobrý večer, trenére, vítězná sestava se NEMĚNÍ. Možná ji to klišé, ale platí. Škoda 3 bodů.

Pěkný den,
Trenér si zprávu zajisté přečte:)
ALF (angle55@seznam.cz - Ostrava) 13.1.2019, 18:24
zdravím, bude teda začínat doma od 17:30 ?

Pěkný den,
Oficiální vyjádření k výsledkům ankety bude následovat. Do té doby beze změn.
Patrik (kovar.petrik@seznam.cz - Ostrava) 8.1.2019, 17:53
Zdravím, chci se zeptat jestli se hrají zápasy dorostu a juniorky v RT TORAX aréně nebo v menší hale? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
kde se odehrávají zápasy je odvislé na obsazení AREN jinými subjekty, ale většinou se ligová utkání dorostu a juniorky hrají na hlavní ledové ploše, tedy v RT TORAX ARENĚ. Přípravné pak v KOOPERATIVA ARENĚ. Na webové adrese http://www.softkom.cz/scheduleSAREZA.aspx lze najít podrobnosti.

Přeji pohodový den
Gabriela Juříková

Jan Kubala (kub.jen@seznam.cz - Ostrava) 8.1.2019, 09:37
Dobrý den, proč nehrají hráči Hudeček, Jáchym a Ollender, jsou zranění nebo odejíti?

Pěkný den,
Jedná se o první případ - zranění z utkání na Kladně, nemoc, viróza.
Jan Kubala (kub.jen@seznam.cz - Ostrava) 7.1.2019, 21:43
Dobrý den, zaslechl jsem, že údajně je vstup od 65 let zdarma, je to opravdu tak ?

Pěkný den,
V letošním ročníku nebyla tato možnost umožněna, ale zjistím více informací.
Miroslav Grela (grelastarsi@seznam.cz - Ostrava Poruba) 4.1.2019, 11:04
Dobrý den.
Mám skoro všechny tabulky hokejistů Poruby- muži od založení a nějaké prograny z obdobi
kdy hrála Sareza v 1. lize.Měl by jste o ně zájem?Tabulky po základních čátech těch sezon
jak jsem o ně psal stále potřebuji.
S pozdravem Miroslav Grela

Zašlu vám email.
Proudstr (proud.stridavy@seznam.cz - Poruba) 3.1.2019, 21:09
Pěkný den.

Je v hale onen "vyhrazený sektor pro permanentkáře", jak bylo plánováno? Asi ne... Ne, že by to vadilo, ale jen tak mě to zajímá, který to případně je.

Východem na ulici Španielovu (přes vrátnici) se po zápase už nepouští?

Díky za odpovědi.

Pěkný den.
Co se týče sektoru, jelikož se odkládal návrat do haly, převládlo nadšení, že se opravdu už hraje v Porubě, až se právě tento bod prozatím odsunul, ale je stále v plánu (myslím tím místa pro permanentkáře). Východ, o němž píšete, je momentálně bez čtecího terminálu a vzhledem k průchodnosti je určen především pro VIP, PRESS a FOTO, volné vstupy a členy HC RT TORAX Poruba. Permanentky budou výhledově opatřeny QR kódem pro určené vchody 1. a 2. Pošta, ev. 3. proti Ollies.

Další stránky
123456>>