Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
 
Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 502 odpovědí v této kategorii celkem.


Jan (HrnJan@seznam.cz - Ostrava) 2.11.2019, 22:40
Kadaň - Poruba
???

Odpověď:
Pěkný den,
Holt i takové zápasy se stávají:) Sezóna je dlouhá a playoff na dosah.
Lukáš Bajgar
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 28.10.2019, 10:05
Prostějov - Poruba
Opět bez ohlasů trenérů po utkání........

Odpověď:
Dobrý den,
prostějovská redakce nedokázala získat ohlasy obou trenérů, proto je na webu nemáme.
S pozdravem
Gabriela Juříková
Miroslav Grela (grelastarsi@seznam.cz - Ostrava Poruba) 16.10.2019, 18:24
Dobrý večer.
Stěžujete si že chodí na Vaše utkáni málo diváku.A ještě si děláte z těch stavajících blázny.
Proč máte na poutači před stadiónem napsáno že zápas Poruba-Vsetím se hraje 16.X.
když to není pravda.Šel jsem na hokej nikde nikdo ani žadné vysvětleni.Jedině na pokladně
jsem si na přehledu přečetl že zápas se hraje 17.X. Mám tedy dva dotazy: 1.proč byl termím utkaní změněn ,2,proč tato změna nebyla opravena na poutači.Děkuji za vysvětleni.
S pozdravem Miroslav Grela


Odpověď:
Pěkný den,
Co se týče nezměnění poutače, to redakce webu nemá v moci, ale určitě toto předáme dále. Každopádně na webu, facebooku, ale i na instagramu klubu bylo o změně termínu včas informováno. Důvodem bylo pondělní utkání Visegrádského poháru v Maďarsku. Další změny termínů utkání ještě přibudou - s Třebíčí se bude hrát také ve čtvrtek (31. 10.), přibylo utkání s Ferencvárosem (29. 10.) doma, a také utkání v Jihlavě se bude hrát ve čtvrtek. Za nepříjemnosti se omlouváme.
Lukáš Bajgar
Vily (vilik@gazeta.pl - Poruba) 14.10.2019, 15:39
Zdravím, jak to vypadá se Svačinou? Nastoupí ještě ve čtvrtek proti Vsetínu?

Odpověď:
Pěkný den,
Bohužel již nenastoupí proti Vsetínu.
Lukáš Bajgar
ALF ((HANKAERROR@SEZNAM.CZ - OSTRAVA) 5.10.2019, 21:08
Zdravím, proč nepíšete předzápasové reportáže..., jako že čeká tým krerý .... atd. Dobry den,neni na case resit vetsi propagaci klubu a pritahnout vice fanousku na hokej?Ferda

Odpověď:
Pěkný den,
Spojil jsem vaše otázky do jednoho a pokusím se odpovědět. Previa na utkání byla složitá volba, kterou jsem za sebe pro letošní sezónu určil sám. Důvod? Čtenost previí. Pozvánky na utkání se historicky ve čtenosti rapidně propadaly, kdyby je četly stovky lidí, s chutí píšeme, kdyby desítky, tak stále se snažíme, ale ony to jsou spíše jednotky, či velice nízká čísla, která ve srovnání s prací do toho vloženou (30 - 70 minut dle podrobnosti, statistik, dostupnosti dat o soupeři), se vlastně míjela účinkem. Na důležitá utkání se pozvánky však sepíší, ale nemá to efekt, statisticky lidé nejvíce pozvánku čtou na facebooku klubu (tato pozvánka má větší dosah než web kolikrát i čtyřnásobně), a pak na instagramu klubu, kde zájem dramaticky roste. Může se vlastně říci, co není na FB či na IG, to lidé nečtou. Prozatím je na webu pod top články sekce minulého a dalšího zápasu, rád bych toto zvětšil a rozšířil o infa - cena vstupenek, pořadí týmů, atd., aby to člověka "praštilo" do očí. Spíše je to o tom hledání komunikačních cest pro lidi, web dnes není už dávno první volba. Krom sociálních sítí je však nutno rozšířit propagaci po obvodu - plakáty, pozvánky, školy...
Lukáš Bajgar
Radek Vojtička (12radek@seznam.cz - Ostrava) 3.10.2019, 18:37
Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat, jestli může Poruba postoupit do nejvyšší české ligy? Pokud vím tak je sesterský klub Vítkovic

Odpověď:
Pěkný den,
HC RT TORAX by mohl případně postoupit do vyšší soutěže, tomuto faktu nic nebrání. Samozřejmě všichni musí zůstat nohama pevně na zemi :)
Lukáš Bajgar
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 25.9.2019, 22:27
Zdravím
Návrh na úsporu pracovní síly :
Zrušte hlasatele - při čtení sestav, autorů branek, atd je pro diváky těžké rozpoznat "o čem je řeč" - nikdo ta slova nerozluští........., totéž platí o hudební reprodukci .......
Akustika je ve stávajícím stavu příšerna - tato situace hovoří o naprosté neschopností zvukařů
(když se chce, tak to asi "jde" - při některých zápasech to bylo v pořádku...)


Odpověď:
Pěkný den,
V letošním ročníku se dosti řeší akustika, aby se vyhovělo oběma stranám. Zatímco hráči by rádi hudbu velice hlasitou, po prvním utkání se snesla na rozhlasovku velká vlna kritiky ze stran fanoušků za nadměrný kravál (a to nejen osobní návštěvou rozlícených diváků). Od druhého domácího utkání se tedy dohodlo, že se utlumí produkce zvuku směrem k tribunám, zatímco na ledovou plochu bude zvuk stále naplno. Nelze bohužel vyhovět všem, v současnosti se tímto tématem zabývá vícero lidí a hledá se optimum.
Lukáš Bajgar
Jan Kubala (kub.jen@seznam.cz - Ostrava) 19.9.2019, 09:52
V květnu byla avizována posila-Michal Hlinka. Odehrál sice skoro všechny přípravné zápasy,ale do mistrovských dosud nezasáhl, je zraněn, nebo je to žolík ???

Odpověď:
Pěkný den,
Nebojte se, Michal Hlinka nenastupuje prozatím ze zdravotních důvodů.
Lukáš Bajgar
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 16.9.2019, 10:37
Zdravím, proč po zápase v Sokolově není v komentáři pozápasové vyjádření trenérů, přestože se uskutečnilo, a na webových stránkách HC Baník Sokolov je k dispozíci.

Odpověď:
Pěkný den,
Děkujeme za upozornění. Bohužel se Sokolovem není domluvena spolupráce pro určité činnosti, a jelikož Sokolov nezaslal ohlas, ne zcela jsme jej pohlídali. Vložíme.
Lukáš Bajgar
Proudstr (proud.stridavy@seznam.cz - Poruba) 15.9.2019, 23:07
Ahoj. Zápas s Benátkami se kryje s domácím zápasem baníku v Mol Cupu. Neuvažujete o posunu, přesunu?

Odpověď:
Pěkný den,
Bylo vyřešeno Visegrádem, snad jste na Porubu zavítal.
Lukáš Bajgar

Další stránky
123456>>