Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 482 odpovědí v této kategorii celkem.

Roman Vaclavek (rvaclavek@centrum.cz - Ostrava) 5.7.2019, 11:01
Dobry den, cetl jsem rozhovor s panem Moravcem a zaujala me informace o zruseni systemu HOSYS. Co presne to znamena ohledne planovani soutezi/utkani mladeznickych kategorii? Dekuji za vysvetleni.

Dobrý den,
v podstatě stejnou funkci, jakou měl Hosys, přeberou dva nové systémy, které se vyvíjí a v nejbližších dnech by se měly spouštět. Měly by nabídnout vše, na co jsme všichni byli zvyklí z Hosysu. K tomu navíc přímé propojení s el. zápisem atd. Možná budou ze začátku problémy, ale společnost, která vše připravuje, věří, že postupem času výhody nového systému nakonec převáží.
Vlada (VladislavKleiner@centrum.cz - Ostrava) 1.7.2019, 16:43
Uvažujete o fan klubu a jesli ano zda
Budou nějake výhody pro členy.
Jak se mužeme stát členy fan klubu.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
porubský hokej fan klub má. Jak se stát jeho členem se musíte ale zeptat jeho členů. Stejně tak i na výhody, které si u vedení klubu zařizují na začátku každé sezóny.
Matěj (matulda1234567@seznam.cz - Poruba) 30.6.2019, 19:40
Dobrý den, rád bych se zeptal kdy budou k dostaní dresy na prodej.
Děkuji

Dobrý den,
momentálně má celý hokejový svět dovolenou. Až se porubské vedení klubu vrátí, dotaz předáme.
Vladislav (VladislavKleiner@centrum.cu - Ostrava) 25.6.2019, 17:15
Prosím o informaci s kterými tými se utkate v přípravných zapasech.
Moc děkuji.

Dobrý den,
přípravná utkání jsou naplánována na srpen a soupeře má HC RT TORAX Poruba 2011 tyto: Kokshetau, Jastrzenbie, Katowice, Debrecín, Šumperk, Detva, Nowy Targ, Zvolen, Újpesti či Přerov.
ALF (hankaerror@seznam.cz - Ostrava) 22.6.2019, 23:51
češč proč není rozpis zápasů na stránkách když už byl dávno zveřejněn ?!

Dobrý den,
protože se může klidně stát, jako u akademické extraligy juniorů či extraligy juniorů, kterou budou hrát porubští junioři, že bude soutěž přelosována. Kluby totiž mohou do určitého data rozlosování rozporovat. Když bude naprosto jasné, že se nic měnit nebude, zápasy na web samozřejmě vložíme.
Petr (pprosicky@centrum.cz - Ostrava) 14.6.2019, 20:10
Dobrý den,chci se jen zeptat zda bude i v nové sezóně vstupenka pro ZTP zdarma.
Děkuji

Pěkný den,
Předpokládám, že ano. Jakmile budou utvořeny ceny, napíšeme.
kevin šála (sala.kevin@centrum.cz - PORUBA) 11.6.2019, 16:14
Dobrý den, chtěl bych se zeptat odkdy zhruba začne prodej permanentních vstupenek na novou sezonu a jaká bude přibližně jejich cena. Děkuji moc za odpověď!

Pěkný den,
Jakmile bude dostupné info, dáme včas vědět.
adam (silviesira@seznam.cz - Ostrava-Poruba) 8.6.2019, 12:05
dobry den mužu se zeptat jestli se muze zase zaves pod soupisko přichody odchody a jeste kdy se
bude zase obnovovat zas soupisky a pripravne utkaní a zapasy v lize

Pěkný den,
Děkujeme za připomínku, je fakt, že bychom mohli něco obdobného opět zavést. Co se týče utkání, ty brzy doplníme.
Miroslav Kolář (mirek.kolar@post.cz - Ostrava-Poruba) 2.6.2019, 16:58
Dobrý den,
Rád bych se zeptal, jestli se chystá rozvíjet ať už teď nebo až na novou sezónu youtube kanál HC Poruba? V poslední době totiž sloužil většinou jenom pro videa na Náborové akce. Návrh na natáčení: Rozhovory s novými příchody do kádru, letní příprava či později i po zápasové rozhovory s hráči a tiskové konference.
Děkuji, přeji hezký den.

Pěkný den,
Interně jsme diskutovali spousty možností, jak přiblížit tým divákům a fanouškům, v redakci řešíme především různé kapacitní / časové / technické možnosti, atd. Sestřihy utkání nám trochu zkomplikovala licence hokejkatv.cz, co se sestřihu utkání týče. O zbytek - rozhovory,... - se pokusíme letos být aktivnější.
Libor Štolba (libor.stolba@seznam.cz - Ostrava Třebovice) 24.5.2019, 10:27
Dobrý den, chci tímto vyjádřit SVOU NEVOLI a NESOUHLAS s plakátem, ktery na mě vyskočil při otevření Vašich stránek www.hcporuba.cz. Kde je napsáno, že každý hráč, který navštěvuje ZŠ Dětská dostane hokejku. Na prvním místě u dítěte by vždy u sportu měla být škola. Takže děti, které hrají hokej mají v době demokraci možnost si zvolit školu se speciálním zaměřením jako školu dvojjazyčnou, školu v blízkosti svého bydliště, víceleté gymnazium atd. Všichni rodiče musí platit stejné poplatky a je absolutně NEPŘÍPUSTNÉ takto zvýhodňovat děti oproti jiným dětem. Toto se rovná nekalé soutěži.Očekávám, že se k tomuto dotazu postavíte čelem a tento příspěvek zveřejníte a budete na něj reagovat. Spočtěte si kolik hokej rodiče stojí a že rodič kvůli hokejce za 2000Kč přehlasí své dítě na devět let na jinou školu. S podravem Libor Štolba

Vážený pane Štolbo,

Změnit školu je dobrovolné a nikoho nenutíme. Chceme podpořit hokejovou školu ZŠ Dětská, se kterou úzce spolupracujeme.

Děti, které budou chodit na tuto školu, budou mít dopolední tréninkové jednotky (TJ) na ledě v rámci školního rozvrhu. Ty děti, které nechodí na tuto školu, budou mít TJ na ledě odpoledne.

Děti dostanou hokejku (benefit klubu na podporu tohoto projektu) a budou mít odpoledne volno na učení a jiné volnočasové aktivity. Pro náš klub jsou školní povinnosti dětí na prvním místě. Díky této spolupráci se nám podaří vyšetřit pro ně odpolední čas. Víme, že ne vždy se nám podaří skloubit TJ a školní povinnosti.

Ozvěte se mi, prosím, a věřím, že najdeme jinou možnost kompenzace, když Vaše dítě chodí na jinou školu.

Děkuji za pochopení

David Moravec