SLEDUJTE ONLINE:
ŽÁDNÁ UTKÁNÍ K DISPOZICI

Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
 
Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 223 odpovědí v této kategorii celkem.


Vláďa (vg388par@gmail.com - Šumperk) 19.7.2017, 16:43
Dobrý den,fandíme H.Y.N.E.K -http://www.centericecollectibles.com/index.aspx?PlayerName=Hynek%20Kudela
THE SHOW MUST GO ON!!!

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme:)
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 13.7.2017, 18:53
Dobrý den,
Bude klub definitivně hrát 2.ligu ČR?

Odpověď:
Přeji hezký den, jelikož klub stále ještě pracuje na několika dalších alternativách, tak ani my na tuto otázku ještě nejsme schopni odpovědět. Rozhodnutí by ale mělo padnout do konce měsíce.
S pozdravem redakce webu HC RT TORAX Poruba
Tomáš (tomasplachky@email.cz - Ostrava-Poruba) 12.7.2017, 09:58
Dobrý den,chci se zeptat,kdy na stránkách uvidíme rozlosování hokejového turnaje?Na fb Vítkovic už tato informace je k dispozici.Díky za odpoved.Tomas

Odpověď:
Přeji hezký den, rozlosování hokejového turnaje O pohár RT TORAX bude k dispozici v nejbližších dnech jak na naší oficiální fb stránce, tak na webu. Na oficiální fb stránce Vítkovic se tato informace s jistotou neobjevila, je ovšem možné, že po sociálních sítích koluje přiřazení jednotlivých týmů do skupin, přesné rozlosování zápasů však nikoliv.
S pozdravem redakce webu HC RT TORAX Poruba
Bob 3.7.2017, 14:14
zdravím, bude Poruba v příští sezoně usilovat o 1.ligu, když nehraje tu Polskou ?

Odpověď:
Pěkný den,
Určitě bude cílem se do WSM ligy sportovně probojovat.
Lukáš Bajgar
Vily (Poruba) 20.6.2017, 21:12
Jakou soutez bude hrat nove vytvoreny B tym?

Odpověď:
Hezký den, momentálně není zatím ani jasné, do jaké soutěže nastoupí A-mužstvo a vše se bude odvíjet právě od tohoto. V případě, že vyjde A-týmu ještě jiná záložní alternativa než druhá liga, pak s největší pravděpodobností bude B-tým nastupovat právě ve druhé lize, v opačném případě pak nastoupí do krajského přeboru. S pozdravem René Chyla
Jakub (lev.lochman@seznam.cz) 31.5.2017, 19:52
A co Hynek Kůdela, který již před dvěma měsíci k vám zamířil? Kdy toto oficiálně potvrdíte? Děkuji

Odpověď:
Pěkný den,
Veškeré přestupy / hostování / střídavé starty se na webu objeví, jakmile budou formálně potvrzeny klubem. Z pohledu redakce mohu napsat, že v letní přípravě se standardně objeví spousty hráčů, finální sestava se buduje až v srpnu.
Lukáš Bajgar
Vita (Víta.pogatz@seznam.cz - Ostrava) 22.5.2017, 22:04
Ahoj chci se zeptat kdy budete zveřejňovat nějaké posily A-týmu. Díky za odpověď

Odpověď:
Pěkný den,
Posily týmu se začnou zveřejňovat, jakmile budou potvrzené vedením klubu. V letní přípravě zpravidla nastupuje řada hráčů, která o své místo v sestavě bojuje, tudíž nelze hráče uvádět za posily týmu do sezony.
Lukáš Bajgar
Dan (dankrepelka@seznam.cz - Ostrava) 16.5.2017, 11:42
Zdravím, co teda budeme v následující sezóně hrát? Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko? Je v tom pěkný guláš .. už se ví?

DíkyOdpověď:
Pěkný den,
Jakmile bude vše podepsáno, budete včas informováni. Spekulace jiných médií se nezakládají na pravdě, alespoň ty, které jsem měl možnost číst.
Lukáš Bajgar
jJakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 20.4.2017, 08:17
Navíc utkání polské ligy nebudou k dispozici na českých onlajnech. To má český fanoušek číst polské přenosy? Jak to budete dělat z reportem zápasů v PHL? To máme jako čekat ař na váš report po konci zápasu? Neuvažujete o vytváření vlastních online přenosů? Díky za odpověď

Odpověď:
Pěkný den,
Děkujeme za dotaz, vše se bude řešit v moment akceptace PHL. Každopádně i Poláci mají své lajfy.com, které spadají pod stejnou společnost provozující také onlajny.com. A stejně jako jsou onlajny z utkání znojemský Orlů, věříme, že nebude nouze i o ty porubské, byť v naší režii. Jakmile se PHL potvrdí, budou tři měsíce času vše toto zajistit.
Lukáš Bajgar
jJakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 19.4.2017, 19:16
Dobrý den,
Kdy zveřejníte jméno nového trenéra Poruby Aleše Flašara a nové brankářské jedničky Kůdely, kteří neprodloužili smlouvu ú draků a podle zdejších informací mají namířeno k vá vám
Děkuji.

Odpověď:
Pěkný den,
Jakékoliv informace o změnách kádru, případně na trenérských postech, přinese oficiální web HC RT TORAX Poruba až v době otevřeného přestupního termínu, tj. na začátku měsíce května, kdy mohou být jednotlivé změny zaregistrovány na ČSLH.
Lukáš Bajgar

Další stránky
123456>>