Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 603 odpovědí v této kategorii celkem.

Vily (vilik@gazeta.pl - Poruba) 10.9.2020, 09:54
Zdravím a mám jeden praktický dotaz. Bude možné během zápasu parkovat auta ve středovém pásu na Lenince jako v druhé části loňské sezóny? Díky za odpověď.

Pěkný den,
Jakmile budeme mít informaci, zveřejníme. Dle mého předpokládám u exponovaných utkání, ověřím.
Jaroslav Brandys (chicomm@seznam.cz - Poruba ) 9.9.2020, 11:54
Budou nějaké omezení v počtu diváků, musí se nosit roušky i v hale? Nebo tři dny před zápasem nikdo nic neví?

Odpověď:
Pěkný den, limit je stanoven na 1000 + (maximální zbývající kapacita haly / 2), čili 3000 návštěvníků, kteří budou rozdělení do sektorů, vč. press / vip / atd. Roušky jsou taktéž povinné.
Adam (adamsiry@seznam.cz - hlavní třída ) 8.9.2020, 19:51
Jen tak dál z tou propagací ale ne všichni čtou stránky Fb atd takže nějake plagáty po Porubě to by byl ideál.

Děkujeme za podnět.
Petr (pprosicky@centrum.cz - Ostrava) 8.9.2020, 16:28
Dobrý den, kalendář se mi podařilo integrovat do mobilu, PC. Super nápad, už nemusím ručně vypisovat. Ještě jednou díky.

Děkujeme.
Adam (adamsiry@seznam.cz - hlavní třída ) 8.9.2020, 07:17
a Poslední otázka proč ještě nenastoupil Jurij Žolobov nebo nastoupí až dneska ve Vsetínu společně z kamarádem taky z Ruska

Pěkný den,
Problémem je vízum, se kterým mají i někteří jiní ruští hokejisté problém. Neznám však detaily, proč někteří vízum mají, jiní ne. Každopádně jde vše ruku v ruce s koronou.
Adam (adamsiry@seznam.cz - hlavní třída ) 7.9.2020, 22:14
Zdravím co ta propagace bude velká ?

Věřím, že ano :)
Adam (adamsiry@seznam.cz - hlavní třída ) 7.9.2020, 19:35
Ten visegradský pohár odpadá

Pěkný den,
Pro letošní rok ano, bohužel.
jiri (spacir82@gmail.com - poruba) 6.9.2020, 19:44
Jak bude tedy vypadat propagace a pr pred zapasy a vse okolo klubu ????????? zatim neni nikdo schopen odpovedet. ........zase se to smazne pod stul ????? nebo je to ucel mit na zapase 100 lidi ?

Pěkný den,
Z pohledu redakce mohu jen napsat, že jedna velká akce se na hokej "řítí" a je jen otázkou hodin, kdy naplno propukne (na facebooku jsme již lákali z jejího focení). Co se týče dalších promo akcí, nechám se také rád překvapit.
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 28.8.2020, 07:02
Zdravím, jak je to pro nastávající dobu s permanentkam i?

Pěkný den,
Prozatím nemáme coby redakce žádné informace, jakmile budou, okamžitě dáme zprávu.
Adam (adamsiry@seznam.cz - Hlavnítřída) 27.8.2020, 15:28
Letos se Poruba nezučastní Visegradského Poháru ? děkuji

Pěkný den,
V plánu to bylo, dle posledních informací a uzavření Maďarska, případně přísných pravidel se Slovenskem, nevypadá ročník reálně. Stále přesto nějaká možnost uskutečnění turnaje v omezeném počtu je.

Další stránky
123456>>