Produktivita a gólmani rozhodli o prohře dorostenců Poruby

09.01.2009, Adam Bagar

Dorostenci VOKD Poruby neprožívají v posledních týdnech příliš úspěšné období, když byli rovněž nakaženi nemocí, která trápí již dlouhou dobu muže a juniory - střeleckou nemohoucnost. Utkání ve Frýdku - Místku sice dorostenci prohráli vysokým rozdílem 2:6, ale svého soupeře téměř dvojnásobně přestříleli. Rozhodujícím faktorem byli gólmani. Zatímco domácí Golasowski odchytal velmi dobré utkání, tak Konvičkovi tentokrát zápas příliš nevyšel. O pět branek Frýdku se postaral Tomáš Mičulka. Za Porubu skórovali Tomáš Král a Lukáš Kofroň. Další utkání sehraje dorost v neděli, kdy na domácí půdě přivítá brněnskou Kometu Úvoz.

- 30.kolo pá 9.1.19:00
HC Frýdek-Místek
Branky a nahrávky: 11. Kurovský (Lyzák, Blahuta), 22. Mičulka, 23. Mičulka (Mamula), 33. Mičulka, 46. Mičulka (Fiala, Mamula), 59. Mičulka (Mamula, Fiala) - 19. Kofroň (Král), 57. Král (Kofroň). Vyloučení: 7:7, navíc Golasovský (FRM) 10 OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 23:43. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2.
HC Frýdek-Místek: Golasowski - Čahoj D., Golasovský, Beinstein, Blahuta, Dohnal, Lyzák, Fiala, Kurajský, Kurovský, Mamula, Čahoj F., Vacula, Mičulka, Jasiok, Valíček, Vašut, Jakubowski.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Lužný, Puškár, Kupčík, Zuzaník, Svoboda, Peslar, Ryška, Král, Dominec, Kofroň, Němec, Palkovič, Sochorek, Štefek, Chaloupka, Vícha, Blahuta.