Nevydařený víkend pro starší dorost, po Brnu si dva body připsala také Orlová

06.12.2009, Adam Bagar

Hokejisté staršího dorostu přišli v pátečním duelu o svou domácí neporazitelnost, a tak toto zaváhání chtěli napravit vítězstvím v nedaleké Orlové. V první třetině byly k vidění na obou stranách dvě branky. Za hosty se trefili obránce Tomáše Herman a také Jan Sochorek. Když pak v úvodu druhé tercie přidal třetí branku Poruby Matěj Hurník, asi málokdo čekal, že to bude poslední radost Porubských v zápase. Orlová nejen, že v přesilové hře srovnala, ale necelé tři minuty před koncem utkání otočila výsledek, který tak má konečnou podobu 4:3 pro domácí. Dvě těsné prohry tak odsunuly svěřence trenéra Bahníka ze samotného vrcholu tabulky na druhou pozici. V příštím dvojzápase se starší dorost utká s předposledním Frýdkem - Místkem a posledním Uničovem.

- 22.kolo ne 6.12.13:30
HC Orlová
4:3(2:2, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Majola (Přívara), 19. Kanaloš, 38. Szaster (Smuž, Horák), 58. Smuž (Szaster) - 15. Herman (Chaloupka), 20. Sochorek (Jasiok), 25. Hurník (Kofroň). Rozhodčí: Šutara - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 4:3.
HC Orlová: Seifert - Ondrek, Weisser, Chudoba, Mikulenka, Mrózek, Kurowski, Horák, Kanaloš, Jurko, Majola, Smuž, Lelkeš, Divoký, Přívara, Szaster, Vrána, Florek, Děrgel.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Dusík, Herman, Svoboda, Jasiok, Kupčík, Franek - Orszulík, Němec, Dominec, Kysučan, Palkovič, Sochorek, Chaloupka, Kofroň, Hurník, Vícha.