Starší dorost potvrdil vedení vysokou výhrou

22.01.2010, Lukáš Bajgar

Liga staršího dorostu pokračovala v pátek už jednatřicátým soutěžním kolem a vedoucí celek moravské části soutěže - HC VOKD Poruba - si vyšlápl na domácí Orlovou. Od samého začátku měli ostravští hráči otěže pevně ve svých rukou, i když zpočátku to tak na výsledku nebylo znát. Jakub Peslar úvodní trefou zápasu na dlouhé minuty rozsvítil rudou jedničku na domácí časomíře. Vše podstatné se událo až ve druhé polovině zápasu, zatímco junioři v té zcela propadli, starší dorost nasázel domácím kasařům dalších šest branek a pohodlně kráčel k pohodovému výsledku. Jedinou vadou na kráse je ztráta čistého štítu Dominika Konvičky v závěru mače; Orlová podlehla Porubě 1:7.

- 31.kolo pá 22.1.19:00
HC Orlová
Branky a nahrávky: 54. Maczurek (Mihal D.) - 8. Peslar (Kupčík), 33. Vícha (Peslar), 34. Hurník(Sochorek), 38. Vícha (Svoboda), 42. Palkovič, 50. Kofroň (Dominec), 52. Rosypka (Palkovič, Pobuta). Rozhodčí: . Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváci: 80. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:7, 1:7.
HC Orlová: Seifert (od 41. Waclawik) - Pollak, Weisser, Kurowski, Maczurek, Mikulenka, Mrozek, Chudoba, Ondrek, Tomaňa, Florek, Szajter, Mihal D., Smuž, Přívara, Mihal P., Divoký, Děrgel, Kanaloš, Lelkeš, Jurko
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Dusík, Peslar, Svoboda, Jasiok, Franek, Kupčík, Herman - Němec, Dominec, Kofroň, Palkovič, Rosypka, Pobuta, Sochorek, Vícha, Hurník