Na mladší dorostence se stále lepí smůla, v Třinci ztratili až v úplném závěru dvoubrankový náskok

19.12.2010, Adam Bagar

S Olomoucí i Havířovem odehráli svěřenci trenéra Rambouska na svém ledě dobré utkání, přesto na body po těsných porážkách nedosáhli. Velmi blízko byli také v Třinci, kde si ještě šest minut před koncem užívali dvoubrankového náskoku. Jenže závěr patřil Ocelářům, kteří nejprve snížili, dvě minuty před koncem vyrovnali a pouhých osmatřicet vteřin před vypršením šedesáti minut hry otočili skóre přesilovkovou trefou na konečných 4:3. První branku RT TORAXu vsítil Martin Csomor, o další dvě se postaral kapitán Tomáš Rataj, jenž i přes nepříjemné zranění podal tradičně velmi dobrý výkon.

Extraliga mladšího dorostu - 22.kolo ne 19.12.12:00
HC Oceláři Třinec
4:3(0:1, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 22. Pisarik (Kofroň), 55. Cienciala D. (Růžička), 58. Kofroň (Pisarik), 60. Cienciala D. (Pisarik) - 17. Csomor (Trefil), 32. Rataj (Gola R.), 45. Rataj (Kropka). Rozhodčí: Běčák - Havel, Konvička. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 40:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.
HC Oceláři Třinec: Cieslar - Mičulka, Flegr, Kocyan, Pisarik, Cienciala A., Zahradníček, Polášek, Heczko, Kofroň, Cienciala D., Kovařčík, Carbol, Růžička, Poruba, Christov, Anestis M., Anestis P., Petrák, Pala, Jašek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček - Balcar, Demel, Hranoš, Pitřík, Štěpán, Trefil - Csomor, Gelnar, Gola P., Gola R., Gřeš, Havránek, Kropka, Pěnčík, Rataj.