FOTO: Klára Peslarová chytala proti hráčům HC RT TORAX Poruba 2011, chystá se do Bostonu

Lukáš Bajgar, dnes
A-tým HC RT TORAX Poruba 2011 nabuzen druhým vítězstvím v řadě absolvoval nedělní trénink ve společnosti výjimečného hosta! Do brány se postavila nejúspěšnější brankářka a rodačka místního klubu, Klára Peslarová.

Kláru Peslarovou přivítali hráči a trenéři krátkým poklepáním holemi o led a poznámkou, že zápisné do kasy je potřeba. Poté již začal klasický dril A-týmu, který v pondělí 21. října čeká dlouhá cesta na sever Čech, do vzdáleného Chomutova.

Motivace překonat reprezentantku České republiky na všech možných šampionátech byla veliká, a každý nezdar a i úspěch řešili hráči, jak by proti sobě měli Dominika Haška v nejlepších letech. A aby ne, vždyť Klára Peslarová byla zvolená i do ALL STAR týmu olmypijských her, mimo všech ostatních individuálních a klubových ocenění.

„Vždy je příjemné vrátit se na stadion do Poruby, kde jsem vyrůstala. Vážím si této příležitosti“, zhodnotila Klára Peslarová. Sedmadvacetiletá gólmanka v těchto dnech tráví čas v rodné Ostravě, neboť ji čeká tréninkový kemp v Bostonu a možnost poprat se o místo v prestižní PWHL. Boston Fleet v loňském ročníku skončil na druhém místě, ve finále nestačily ženy na Minnesotu Frost; jak se bude dařit týmu s Klárou? Uvidíme... Přejeme Kláře spoustu štěstí!