Puky pomáhají: Kaufland letos rozdělí 11 460 000 Kč malým hokejistům!

Lukáš Bajgar, včera
Puky pomáhají je název charitativní akce společnosti Kaufland, letošní druhý ročník nabízí až 11 460 000 Kč pro mladé hokejistky a mladé hokejisty. Proto nezapomeňte vhodit puk nejen pro Poruby i vy!

V Kauflandu věří, že hokejové legendy mohou vyrůst v kterémkoliv klubu, i v tom nejmenším. Vždyť i čeští hokejoví mistři světa jako Jaromír Jágr, David Pastrňák či Radko Gudas jsou toho skvělým důkazem! Proto již druhým rokem podporuje právě regionální kluby hokejové mládeže v rámci projektu Puky pomáhají. Ten má za cíl pomoci vyrůst malým hokejistům napříč celou republikou. Loni rozdali ceny za 10 000 000 Kč a letos podporu ještě navyšuje. Celkem rozdělí ceny v hodnotě 11 460 000 Kč. Nejde ale jen o legendy. Věří, že sportovní duch, smysl pro fair play a neustálá práce na individuálním rozvoji přinášejí ovoce, ať už to hráči dotáhnou na světový, nebo náš, český led. Podpořte i vy klub ve svém regionu, nejlépe HC RT TORAX Poruba, a pomozte malým hokejistům dosáhnout svých velkých snů.

Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice B