Starší dorostenci zvládli těžké utkání v Prostějově

18.12.2010, Adam Bagar

O tom, že je s rozjetým Prostějovem nutno počítat v bojích o čelo tabulky se nedávno přesvědčili také Šumperk a Přerov. Porubu tak nečekal vůbec jednoduchý úkol. Na domácí trefu dokázal bleskově odpovědět Palkovič a v úvodu druhé části poslat dokonce do vedení Újezdský. Jenže Jestřábi poté využili dvojnásobnou přesilovou hru a v polovině utkání opět otočit skóre. Hostům jakoby pomohla dlouhá předčasná přestávka z důvodu rozbití ochranného plexiskla. Několik vteřin před koncem druhé tercie totiž srovnal Újezdský, necelých šest minut před závěrečnou sirénou poslal RT TORAX do vedení Mihal a trefou do prázdné branky pečetil důležitou výhru Ostravanů Jakub Kaleta. Porubským starším dorostencům schází nadále na čelo pouhý bod.

1. liga staršího dorostu - 22.kolo pá 17.12.18:00
LHK Jestřábi Prostějov
3:5(1:1, 2:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Matoušek (Štindl, Zezula), 25. Zezula (Štindl, Brančík), 32. Matoušek - 16. Palkovič (Maček, Kaleta), 23. Újezdský (Lukašík), 40. Újezdský (Král), 54. Mihal (Král), 60. Kaleta (Franek). Rozhodčí: Ing. Volf - Held, Trunečka. Vyloučení: 5:5, navíc Vrána (POR) 5 + OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:5.
LHK Jestřábi Prostějov: Vysloužil - Kaluža, Sekanina, Brančík, Vybíral, Konečný, Očenášek, Štindl, Matoušek, Zezula, Zedník, Dočkal, Jurník, Prokop, Koranda, Pán, Tomek, Langer.
HC RT TORAX Poruba 2011: Hlavina - Vrána, Šrubař, Franek, Baca, Hradil, Wolný, Trefil - Palkovič, Kaleta, Maček, Pelech, Rosypka, Pobuta, Lukašík, Újezdský, Král, Mihal, Hurník, Formánek, Vícha.