Starší dorostenci napravili domácí zaváhání, z Šumperka se vrací s cennými dvěma body

31.10.2010, Adam Bagar

Starší dorostenci v posledním utkání podlehli Přerovu. Další těžké utkání je čekalo v souboji o čelo tabulky v Šumperku. Poruba jej ale zvládla na výbornou. Do vedení šla již po necelých šesti minutách hry brankou Jakuba Kalety. Domácí srovnali až ve třetí části, na což dokázal stejný hráč odpovědět již druhou trefou nedělního dopoledne. Tři minuty před koncem Draci opět srovnali, ale v úplném závěru přidal rozhodující trefu Tomáš Král. RT TORAX po vítězství 2:3 vyloupil dračí doupě a udržel si první příčku v tabulce.

1. liga staršího dorostu - 12.kolo ne 31.10.
HK Mladí Draci Šumperk
2:3(0:1, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 49. Langr (Žalčík, Navrátil), 57. Žalčík (Kovář) - 6. Kaleta (Baca), 52. Kaleta (Palkovič), 59. Král (Franek). Rozhodčí: Doležel - Matěj, Trunečka. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
HK Mladí Draci Šumperk: Hoffmann - Navrátil, Nemeškal, Hradil, Blaháček, Vepřek, Chytil, Horváth, Žalčík, Kovář, Langr, Nevrlý, Nedopil, Řehák, Malý, Horák, Maška, Kastner, Kobza, Diviš.
HC RT TORAX Poruba 2011: Hlavina - Šrubař, Herman, Franek, Vrána, Hradil, Baca, Zuščík, Vícha, Palkovič, Maček, Újezdský, Král, Hurník, Kaleta, Pobuta, Pelech, Rosypka, Formánek.