Rozjetí starší dorostenci zdolali hladce Opavu, již sedm utkání v řadě nenašli přemožitele

21.01.2011, Adam Bagar

6:1, 6:2, 6:2 - to není výsledek Rogera Federera na tenisovém Australian Open, ale poslední tři utkání porubských starších dorostenců. Ti tentokrát zajížděli na led Opavy, kde byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě došli až ke konečnému výsledku 2:6. Výborný zápas odehrál Jakub Kaleta, který kromě úvodních dvou vstřelených branek Poruby připravil pro Mačka pátou branku. O dvě branky se postaral také Antonín Újezdský. Svěřenci trenéra Bahníka tak na čele navýšili náskok již na tři body, když Šumperk možná až překvapivě zvítězil na půdě Přerova. Draci se tím posunuli na druhou příčku, Zubři naopak klesli na třetí.

1. liga staršího dorostu - 27.kolo pá 21.1.18:00
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 2. Mikuda (Březina), 35. Bendík (Lichý, Gulda) - 1. Kaleta (Palkovič, Maček), 15. Kaleta (Palkovič), 22. Újezdský (Franek), 39. Šrubař (Hradil), 39. Maček (Kaleta), 57. Újezdský (Franek, Král). Rozhodčí: Klapetek - Novotný, Šimčík. Vyloučení: 9:6, navíc Ježek (OPA) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:6.
Hokejový klub Opava: Kober - Bendík, Hon, Slavík, Ježek, Harazim, Březina, Rybka, Cios, Beneš, Holiš, Rohovský, Chvěja, Gulda, Mikuda, Lichý, Juran.
HC RT TORAX Poruba 2011: Hlavina - Šrubař, Herman, Franek, Vrána, Soukal, Zuščík, Hradil, Baca - Palkovič, Kaleta, Maček - Král, Vícha, Újezdský - Pelech, Lukašík, Hurník - Pobuta, Formánek.