Až v devátém kole poznali starší dorostenci hořkost porážky, podlehli Opavě

22.10.2010, Adam Bagar

Lídr východní části ligy staršího dorostu zamířil tentokrát prodloužit svou sérii utkání bez porážky na led Opavy. Ale tam jej nečekala lehká práce. Domácí hokejisté se dostali do dvoubrankového náskoku, na to RT TORAX ještě stačil reagovat dvěma slepenými góly Dalibora Mihala, ale na další opavský gól již odpověď nenašel, a tak poprvé v sezóně poznal hořkost porážky. Slezan si závěr utkání pohlídal a došel k těsné výhře 3:2. Jelikož zaváhal také druhý Šumperk, zůstávají svěřenci trenéra Bahníka nadále na čele tabulky.

1. liga staršího dorostu - 9.kolo čt 21.10.18:00
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 17. Juran (Březina), 27. Mikuda (Březina), 38. Mikuda (Březina) - 29. Mihal (Újezdský), 32. Mihal (Franek). Rozhodčí: Ing. Krenželok - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 4:3, navíc Kober (OPA) 10 OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Hokejový klub Opava: Kober - Humplík, Hon, Slavík, Hájek, Ježek, Harazim, Březina, Rybka, Cios, Beneš, Holiš, Rohovský, Chvěja, Gulda, Mikuda, Lichý, Juran.
HC RT TORAX Poruba 2011: Hlavina - Šrubař, Herman, Franek, Vrána, Baca, Hradil, Soukal, Zuščík - Palkovič, Král, Maček, Rosypka, Pobuta, Vícha, Mihal, Újezdský, Pelech.

Výsledky ostatních utkání 9. kola ligy staršího dorostu - sk. Východ:

HC Frýdek - Místek - HC Břeclav 6 : 1
SK Karviná - LHK Jestřábi Prostějov 1 : 8
HC ZUBR Přerov - HK MD Šumperk 3 : 1
HC Plus Oil Orlová - SHKm Hodonín ?