Nervózní utkání v Opavě mladší dorostenci zvládli, zvítězili 3:1

08.03.2012, Adam Bagar

Již od dopoledních hodin mladší dorostenci bojovali o další extraligové body na ledě nedaleké Opavy. RT TORAX byl mírným papírovým favoritem a to potvrzoval i na ledě. Hned po několika vteřinách hry jej poslal do vedení Martin Rajnoch. Slezan sice ještě v první periodě srovnal krok, ale druhou část, která přinesla řadu vyloučení, ovládli Porubští. Ti trefami Jonáše Mládka a Martina Řeháka odskočili na rozdíl dvou branek. A jelikož v závěrečné tercii již hrstka diváků další branku neviděla, mohla se Poruba po výsledku 1:3 radovat již z dvanáctého vítězství v sezóně. Celkem 38 úspěšných zákroků si připsal na konto brankář Jan Zavadil. V neděli se mladší dorostenci utkají s posledním Přerovem.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 32.kolo čt 8.3.11:00
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 12. Krupa (Hlísta) – 2. Rajnoch (Řehák), 21. Mládek (Stupka, Kurnik), 30. Řehák (Rajnoch). Rozhodčí: Koziol – Černý, Turek. Vyloučení: 11:10, navíc Nardelli (OPA) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 39:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
Hokejový klub Opava: Drnda – Olšr, Zbytek, Dreljuš, Levák, Klement, Blaževič – Borunský, Ondruch, Nardelli, Rousek, Krupa, Stuchlík, Hlačík, Hlísta, Langer, Ostřanský.
HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil – Štěpán, Síkora, Ščurek, Široký, Čechman, Bijota, Šípek – Bialoň, Stupka, Kurnik, Malát, Gřeš, Boleslavský, Mládek, Rajnoch, Řehák, Hill.