Mladší dorostenci vezou z Opavy pouze bod

17.11.2011, Adam Bagar

Čtvrteční brzké sváteční odpoledne patřilo na opavském zimáku nejvyšší soutěži mladších dorostenců. RT TORAX se tam představil v roli favorita. Již po necelých dvou minutách hry šla Poruba do vedení trefou obránce Šípka. Odpověď Slezanu přišla bleskově. Na další gól si musela hrstka přítomných diváků počkat až do závěru druhé části, kdy vrátil Ostravanům vedení Jonáš Mládek. Těsný náskok drželi hosté až do 59. minuty, kdy domácí dokázali poslat zápas do prodloužení a následných samostatných nájezdů. V nich byli úspěšnější a připsali si do tabulky důležité dva body, naopak Porubští vezou poněkud překvapivě jen bod.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 14.kolo čt 17.11.13:30
Hokejový klub Opava
3:2sn(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Hlísta (Rousek), 59. Ondruch (Rousek), rozhodující sam. náj. Rousek - 2. Šípek (Mládek), 37. Mládek (Stupka). Rozhodčí: Polášek - Lasák, Parma. Vyloučení: 5:7. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Hokejový klub Opava: Marek - Blaževič, Dreljuš, Klement, Levák, Monczmann, Olšr, Zbytek - Borunský, Hartmann, Hendrych, Hlačík, Hlísta, Krupa, Ondruch, Rousek, Rýpar, Stoniš.
HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil - Čechman, Hranoš, Síkora, Ščurek, Šípek, Široký, Štěpán - Boleslavský, Csomor, Gola, Gřeš, Hill, Kovalski, Kurnik, Mládek, Novák, Stupka, Řehák.