Mladší dorostenci ve Vítkovicích na body nedosáhli

18.03.2012, Adam Bagar

Po dvou výhrách nad celky ze dna tabulky tentokrát čekal mladší dorostence mnohem těžší úkol – vzdorovat vysoce favorizovaným Vítkovicím. Již po první třetině to příliš na bodový zisk pro hosty nevypadalo, když Vítkovičtí v rozmezí tří minut nasázeli hned tři branky. Na další góly se muselo překvapivě čekat až do úplného závěru městského derby. Po čtvrté vítkovické trefě dokázal vymazat nulu na porubském kontě Filip Boleslavský, ale poslední slovo měly opět Vítkovice, které patnáct vteřin před koncem daly výsledku konečnou podobu 5:1. Mladší dorostenci mají na programu již poslední dvě kola, ve čvrtek přivítají Olomouc a v pátek zajíždí do Vsetína.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 34.kolo ne 18.3.13:00
HC Vítkovice Ridera
5:1(3:0, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 12. Adamík (Kafka), 14. Volný, 15. Stránský (Klapetek, Adamík), 53. Volný (Fajkus), 60. Klapetek (Stránský, Rudl) – 60. Boleslavský. Rozhodčí: Janda R. – Reček, Rožánek. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 41:26. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
HC Vítkovice Ridera: Wanecki – Adamík, Charvát, Fajkus, Halška, Konvička, Krenželok, Rudl, Šendera – Kafka, Klapetek, Korec, Slánský, Stoklásek, Stránský, Trčka, Volný.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová – Baláž, Čechman, Kovaljov, Síkora, Ščurek, Šípek, Široký, Štěpán – Boleslavský, Csomor, Gřeš, Hill, Kurnik, Mládek, Stupka, Řehák.