Mladší dorostenci museli skousnout vysokou porážku od Vítkovic

09.10.2011, Gabriela Juříková

Když přijedou do Poruby Vítkovice, vždy se čeká příděl gólů v domácí bráně, ale že si Vítkovice doslova otevřou střelnici, jistě nikdo nečekal. Byli jednoznačně lepším týmem. Sice je domácí dokázali držet v první třetině dostatečně daleko od Zavadilovy branky a do osmnácté minuty hájit jednobrankovou ztrátu, ale pak vítkovická munice končila nemilosrdně v bráně RT TORAXU. Z dvaadvaceti domácích střel se neujala jediná. Nevyužili ani jednu z tří přesilovek, zato městský rival z pěti početních výhod proměnil hned tři. Vítkovice zaslouženě vyhrály nad RT TORAXEM vysoko 14:0. Spravit si náladu mohou mladší dorostenci příští neděli na ledě Olomouce.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 7.kolo ne 9.10.10:00
HC Vítkovice Ridera
0:14(0:3, 0:4, 0:7)
Branky a nahrávky: 2. Volný (Ollender), 18. Kafka (Stránský), 20. Klapetek (Kafka), 25. Volný, 29. Malina (Slánský), 31. Volný (Krenželok, Trčka), 34. Volný (Ollender), 42. Ollender (Krenželok), 49. Ollender (Fajkus, Volný), 50. Fajkus (Malina), 55. Ollender (Trčka, Volný), 56. Kafka (Stránský), 57. Klapetek (Stránský, Kafka), 59. Malina (Volný). Rozhodčí: Bečák - Kukelka, Rezek. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 22:48. Průběh utkání: 0:14.
HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil - Čechman, Hranoš, Kovaljov, Síkora, Ščurek, Šípek, Široký, Štěpán - Bialoň, Boleslavský, Gřeš, Hill, Kovalski, Kurnik, Mládek, Novák, Stupka, Rajnoch.
HC Vítkovice Ridera: Mizera - Adamík, Charvát, Fajkus, Halška, Krenželok, Puzič, Rudl - Kafka, Klapetek, Malina, Ollendr, Slánský, Stoklásek, Stránský, Trčka, Volný.