Mladší dorostenci uspěli i v Prostějově a drží si nadále neporazitelnost

14.12.2013, Gabriela Juříková

Poslední zápas roku 2013 si mladší dorostenci v Prostějově užili, přestože soupeř nebyl jednoduchý. Nebylo se čemu divit, když hráli s druhým týmem tabulky. Přesto od třetí minuty vedli gólem Milana Vospálka a do přestávky přidal ještě jeden zásah David Malát. I druhé dějství se hostům vydařilo a díky brankám Ondřeje Konečného a Daniela Timury vedli po čtyřiceti minutách 4:0. Trenér Smeták vyzkoušel gólmana Vítkovic Tomáše Kardinála, kterého o čisté konto připravil na začátku třetí třetiny Martin Kořenek. Jak řekl trenér Martin Smeták, hrálo se na jednu branku, zápas měla Poruba pod kontrolou, ale díky podcenění třetí třetiny se podařilo domácím snížit.

ELIOD liga mladšího dorostu - 18.kolo so 14.12.11:45
LHK Jestřábi Prostějov
1:4(0:2, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 42. Kořenek (Liška, Skácel) – 3. Vospálek (Veselý), 15. Malát (Vospálek, Veselý), 30. Konečný (Stach), 31. Timura (Vilček, Malát). Rozhodčí: Doležel – Nazad, Spielmann. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
LHK Jestřábi Prostějov: Křupka – Chujac, Bednařík, Pěnčík, Žilka, Slavotínek, Kubík, Navrátil, Hanáček, Kořenek, Lauryn, Vytásek, Foltas, Skácel, Liška, Janeček, Antoníček.
HC RT TORAX Poruba 2011: Kardinál – Pažický, Herejk, Jendruš, Balcárek, Prepsl, Skokan, Prokeš – Konvička, Stach, Konečný, Dang, Vilček, Timura, Malát, Veselý, Vospálek, Klíma, Plachý, Holub.