Mladší dorost v záchranářské misi získal cenné body na Lapači

03.01.2015, Gabriela Juříková

Po oslavách Nového roku se rozjíždí extraligové boje a jako první se do nich pustil mladší dorost, který se pokusil získat cenné body v záchraně extraligové příslušnosti ve Vsetíně. Po první třetině sice prohrávali po střele Štědrého a po bezbrankové prostřední části utkání, jedenáct minut před koncem třetí třetiny v přesilovce vyrovnal svým desátým gólem sezóny Vojtěch Střondala. Do konce základní hrací doby se nikomu nezdařilo vybojovat tři body. O vítězi se rozhodlo až v prodloužení, kdy na poslední chvíli protlačil kotouč do brány Marek Havránek. Již zítra, tedy v neděli 4. ledna budou od 13:30 hostit lídra tabulky Přerov.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 25.kolo so 3.1.
1:2p(1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Štědrý (Klímek, Nadymáček) – 49. Střondala (Takáč), 65. Havránek. Rozhodčí: Husička – Kurtin, Štěpánek. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 82. Střely na branku: 29:18. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček – Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Půček, Vilém, Paťava, Štědrý
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Balcárek, Kroček, Dobeš, Pliska – Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak, Zicháček, Dlouhý, Voznička Martin