Černí Vlci kousali a nedali své body lehce, porubský nejmladší výběr musel pořádně zabojovat

26.09.2015, Gabriela Juříková

Prozatím celkem lehce sbíral nejmladší výběr RT TORAX Poruby v předchozích třech utkáních body do tabulky. Až při čtvrté konfrontaci narazil na tým, který prověřil kvality mužstva trenérů Leksovského a Sršně. Po bezbrankové první třetině se Porubští v začátku druhého dějství dostali do vedení brankou Vojtáška, které v šesté minutě třetí třetiny navýšili trefou Anlaufa v oslabení. Jenže domácí tým Černých Vlků, respektive Janík za asistence Pernického, v 54. minutě dvakrát skórovali a vítěze utkání tak musely určit až nájezdy. Ty jsou vždy loterie a bohyně Fortuna byla tentokrát na straně hostů. Výhru rozhodujícím nájezdem zařídil Mateusz Wawrzkiewicz, který si v utkání připsal i bod za nahrávku.

ELIOD liga mladšího dorostu - 4.kolo so 26.9.09:00
HC Černí Vlci
2:3sn(0:0, 0:1, 2:1 – 1:2)
Branky a nahrávky: 54. Janík (Pernický), 54. Janík (Pernický) – 23. Vojtášek (Zicháček), 46. Anlauf (Wawrzkiewicz), rozh. náj. Wawrzkiewicz. Rozhodčí: Hykel – Kudlička. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
HC Černí Vlci: Rybár – Vašenka, Morus, Solanský, Soška, Žídek, Pernický, Glumbík, Kotala, Janík, Fojtášek, Raška, Buršík, Najzar
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Nagy, Pitucha, Wawrzkiewicz, Gajdoš, Anlauf, Becher, Kroček, Husák, Häring, Vojtášek, Šolc, Teichmann, Benka-Rybár, Zicháček, Krátký, Šimek