Zápas plný trestných minut body nepřinesl, junioři prohráli na ledě Techniky 0:2

05.12.2021, Patrik Rošič

Dvacáté třetí utkání zavedlo porubskou juniorku na led brněnské Techniky. Poruba si chtěla po těsné porážce v Přerově spravit chuť. To se ji ale nepodařilo. Domácí dokázali v druhé části vstřelit gól a v 59. minutě vsítit druhý, který jim pojistil tři body. Porubští tak potřetí v sezóně s Technikou prohráli.

Liga juniorů - 23.kolo ne 5.12.14:00
Technika Hockey Brno
2:0(0:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Adam (Holcman, Pospíšil), 59. Sever (Čoupek, Kubica). Rozhodčí: Kohoutek – Komínek, Smetková. Vyloučení: 5:8, navíc Macias (POR) 5 + OK, Lysoněk (POR) OK. Využití: 1:0. Diváci: 30. Střely na branku: 25:21. Průběh utkání: 2:0.
Technika Hockey Brno: Skoupý – Kubica, Mrkvica, Holcman, Šupa, Svoboda, Blaško – Čoupek, Adam, Ošlejšek, Sever, Růžek, Vlach, Trögner, Vrána, Líska, Lajoš, Pospíšil
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Černý, Dinmukhammed, Kelnar, Macias, Hlaváč, Ludvík – Halata, Chovanec, Siekierka, Mikula, Barčák, Plevka, Koudelný, Elze, Kolat, Lysoněk

Utkání bylo hodně bohaté především z pohledu trestných minut. Těch rozhodčí rozdal celkem sedmdesát jedna. V první části to zatím byly dva tresty, tyto šance ale využity nebyly. Na branku se čekalo až do 25. minuty. Tu vstřelil a rozjásal tak domácí střídačku Martin Adam. Další a zároveň poslední gól padl 73 vteřin před koncem utkání. Výhru Techniky pojistil Alex Sever. V třetí periodě se zároveň vylučovalo nejvíc. Padly i dva vyšší tresty a oba na stranu Porubských. Nicméně i hráči HC RT TORAX měli početní převahy. Ty ale nevyužili.