Žádné překvapení! Na kontě mladších dorostenců je další výhra

17.02.2016, Gabriela Juříková

Dvacet osm utkání píšeme o mladším dorostu RT TORAX Poruby pořád to stejné a pořád nás to nepřestalo bavit! Oni totiž oněch 28 zápasů nepoznali porážku a plně nebodovali jen jednou ve čtvrtém kole s Černými Vlky. Ve středečním odpoledni byli hosty Nového Jičína, který měl na soupisce i mladší hráče a tak porubští mladíci hráli na půl plynu. Přesto Poruba po první třetině vedla již 5:0, v prostřední části dostala kotouč do brány jen jednou a v poslední dvacetiminutovce se hosté trefili třikrát. Poprvé se autorem gólu stal Daniel Becher, třemi kanadskými body obohatili své statistiky Bochnak a Havránek, střelecky se dvakrát prosadil Sebastiano Boniatti a po gólu přidali Žídek J., Wawrzkiewicz a Anlauf. Další zápas je na programu v neděli 21. února a porubští dorostenci přivítají Kroměříž.

ELIOD liga mladšího dorostu - 31.kolo st 17.2.16:45
Ďáblové Nový Jičín
HC RT TORAX Poruba
Branky a nahrávky: 5.Bochnak E. (Anlauf), 7. Bochnak E. (Havránek), 9. Žídek J. (Wawrzkiewicz), 13. Anlauf (Pitucha P., Havránek), 19. Boniatti (Benka-Rybár), 26. Havránek (Bochnak E.), 41. Wawrzkiewicz (Husák), 43. Boniatti (Benka-Rybár, Puchala P.), 60. Becher. Rozhodčí: Cabák – Caban, Kittel. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:9.
Ďáblové Nový Jičín: Palička (30. Kraina) – Rigo, Kožený, Weber, Vávra – Skácel, Macháček, Holaň, Pzczólka, Hájek, Monsport, Žabčík, Burýšek
HC RT TORAX Poruba: Mrázek (40. Pobuta) – Husák, Nagy, Pitucha, Kroček, Šolc, Zicháček, Krátký – Anlauf, Bochnak E., Havránek, Wawrzkiewicz, Žídek J., Vojtášek, Benka-Rybár, Puchala P., Boniatti, Becher, Šimek