Střeleckou chuť mladších dorostenců Poruby poznal i Nový Jičín

15.09.2015, Gabriela Juříková

Po divokém pátečním utkání jeli v neděli 13. září svěřenci trenéra Leksovského odehrát zápas do Nového Jičína. První třetina nenaznačila žádný dramatický vývoj, jenže hned zkraje druhého dějství byli vyloučeni tři hráči – z toho dva domácí – do konce utkání. Poté se hosté rozstříleli podobně jako v domácím utkání a do třetí třetiny šli za vedení 5:1. Gólové hody pokračovali a zapojil se i porubský gólman Kryštof Mrázek, který se na deváté brance podílel druhou asistencí. Na konečné výhře 13:2 se čtyřmi góly a dvěma asistencemi podílel Marek Havránek, hattrick vsítil Tomáš Vojtášek a Jan Žídek dvě branky dal a na dvě přihrál. Další utkání je na programu v neděli s Frýdkem-Místkem.

ELIOD liga mladšího dorostu - 2.kolo ne 13.9.13:15
Ďáblové Nový Jičín
2:13(1:2, 0:4, 1:7)
Branky a nahrávky: 13. Kožený (Komáčka), 51. Pszcólka (Macháček) – 13. Bochnak (Anlauf), 15. Žídek (Nagy, Havránek), 29. Havránek (Wawrzkiewicz), 30. Vojtášek (Häring), 32. Wawrzkiewicz (Häring), 35. Havránek (Benka-Rybár, Zicháček), 44. Wawrzkiewicz, 47. Žídek (Havránek), 48. Anlauf (Vojtášek, Mrázek), 48. Havránek (Žídek), 49. Vojtášek (Anlauf, Häring), 56. Vojtášek, 59. Havránek (Žídek. Rozhodčí: Janda T. – Cabák, Caban. Vyloučení: 4:5, navíc Weber, Bulava (oba JNJ) 5+OK a Bochnak (POR) 5+OK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:12, 2:12, 2:13.
Ďáblové Nový Jičín: Palička (Kraina) – Rigo, Cubo, Weber, Skácel, Holáň – Bulava, Pszcólka, Hájek, Komáčka, Macháček, Kožený, Monsport
HC RT TORAX Poruba: Mrázek (Pobuta) – Nagy, Pitucha, Pliska, Kroček, Husák, Šolc – Wawrzkiewicz, Žídek, Havránek – Anlauf, Bochnak, Vojtášek – Benka-Rybár, Häring, Boniatti – Krátký, Zicháček, Šimek