Pohoda, klid a výhry provází mladší dorostence, v Novém Jičíně nadělovali

20.12.2015, Gabriela Juříková

Třetí kolo nadstavby ELIOD ligy mladšího dorostu odehráli hráči hokejového klubu RT TORAX Poruba v nedělním odpoledni na ledě Nového Jičína a již v první třetině si vytvořili pětigólový náskok, který v dalších dvou třetinách navýšili na konečných 8:0. Na výhře se velkou měrou podílel dvěma brankami i asistencemi kapitán Marek Havránek, pro kterého to bylo třetí utkání během tří dnů. Dvougólový byl také Tomáš Vojtášek a své hokejové umění mimo jiné prodali Ernest Bochnak (1+2) a Jan Anlauf (0+3). A na tom, že hostující tým neinkasoval žádnou branku mají zásluhu oba porubští gólmani Kryštof Mrázek a Martin Pobuta. V úterý 22. prosince odehrají svěřenci trenéra Leksovského na malé domácí hale utkání s hráči Kroměříže.

ELIOD liga mladšího dorostu - 21.kolo ne 20.12.13:15
Ďáblové Nový Jičín
0:8(0:5, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Bochnak E. (Wawrzkiewicz, Havránek), 8. Puchala P. (Pitucha), 10. Gajdoš (Anlauf, Bochnak E.), 13. Vojtášek (Anlauf), 19. Vojtášek (Žídek J.), 26. Havránek (Bochnak E., Anlauf), 32. Wawrzkiewicz (Havránek), 59. Havránek. Rozhodčí: Janda T. – Kittel, Caban. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:8.
Ďáblové Nový Jičín: Palička – Kožený, Vávra, Rigo, Weber – Cubo, Žabčík, Hájek, Macháček, Komáčka, Pzczólka, Stodůlka, Holáň
HC RT TORAX Poruba: Mrázek (41. Pobuta) – Šolc, Kroček, Husák, Gajdoš, Pitucha, Becher, Pliska – Havránek, Wawrzkiewicz, Bochnak E., Zicháček, Žídek J., Anlauf, Puchala, Häring, Boniatti, Vojtášek