Ve šlágru kola se starší dorostenci postarali o nevídaný obrat, v Hodoníně zvítězili 6:5

25.11.2012, Adam Bagar

Šlágr kola východní části Ligy staršího dorostu byl k vidění v pozdních odpoledních hodinách na ledě druhého Hodonína, kde se představila vedoucí Poruba. Drtiči vstoupili do zápasu lépe a již v první třetině si vytvořili tříbrankový náskok. Když pak v polovině zápasu vedli již 5:1, zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Jenže Poruba předvedla málo vídaný obrat a ještě v prostřední tercii snížila na rozdíl dvou gólů. Závěrečnou tercii pak zcela ovládla a po nervydrásajícím závěru uhájila těsné a velice cenné vítězství 6:5. O rozhodující trefu se postaral dvougólový střelec Vojtěch Holaň. Rambouskův výběr tak má na čele tabulky již devítibodový náskok a za sebou tahá šňůru jedenácti výher v řadě.

Liga staršího dorostu - 17.kolo ne 25.11.16:00
SHK Hodonín
Branky a nahrávky: 7. Křivánek (Černohous), 7. Hložánek (Bureš, Čech), 12. Frolek (Křivánek), 23. Melichárek, 26. Melichárek (Křivánek) – 21. Holaň (Kotas), 26. Gřeš (Csomor, Smrčka), 37. Brnčal z TS, 47. Csomor (Gřeš, Smrčka), 50. Laryš (Rataj), 51. Holaň (Brnčal). Rozhodčí: Škach – Čech R., Wesley. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:6.
SHK Hodonín: Zollpriester – Bureš, Prčík, Křivánek, Rind, Kullyk, Čech, Černohous, Polák, Šála, Melichárek, Nosál, Hložánek, Frolek, Juráček, Helísek, Kachyňa, Dufek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mec (7. Maček) – Štěpán, Kotas, Charvát, Síkora, Ščurek, Bolek, Fajkus, Boleslavský – Havránek, Brnčal, Holaň – Csomor, Smrčka, Gřeš – Laryš, Mládek, Rataj – Bartoň, Gola P., Stoklásek.