Ve dvou dnech nastříleli minihokejisté Sarezy B padesát gólů

13.02.2008, Luděk Pliska, L.B.

Kluci Sarezy Ostrava hostili v neděli odpoledne soupeře z Orlové a měli jim co vracet – prohru 2:5 z listopadu loňského roku. Rozjezd do utkání byl pomalejší, ve 3. minutě sice rozvlnil síť branky HC Orlové Jirka Samek, ale na další branku se muselo čekat až do 13. minuty, kdy skóroval Marek Havránek. Ostravští hráči poté jednoznačně ovládli celou plochu hřiště a soupeře zatlačili. Do konce zápasu mu nedovolili vypracovat si vyloženou šanci. Postupně přidávali další góly a stav se zastavil na 14:0 pro domácí. Nejplatnějším hráčem utkání byl Marek Havránek, který góly střílel, i na ně nahrával. Za snahu a bojovnost nutno pochválit všechny kluky, autorovi článku byl velmi sympatický svým odhodláním a výkonem Ivan Mac Donald a Dominik Blanár.

Minihokej B - 20.kolo ne 10.2.14:15
HC Orlová
14:0(3:0, 3:0, 4:0, 4:0)
Branky Sarezy: Havránek 4, Šigut 2, Mládek 2, Pliska 2, Samek 2, Glumbík, Střondala.