Šesťáci si poradili s Karvinou vysoko 16:0

18.11.2007, Lukáš Bajgar

Šestá třída sehrála v rámci ligy starších žáků v sobotním dopoledni patnácté kolo proti týmu SK Karviná. Již první minuty naznačily, že výhra 14:0 z ledu soupeře na konci září nebyla náhodná, neboť na počátku 4. minuty vedla Sareza již rozdílem tří branek. Zápas se nesl v poklidném tempu a bylo jen otázkou, kolik branek domácí modře oděným hráčům nasází. Jenže domácí brankostroj se v 11. minutě za stavu 6:0 na dlouhých dvacet pozastavil. Ve druhé třetině padly v uvozovkách jen tři branky a to ještě v rozmezí jediné minuty. A tak až poslední část nechala připomenout úvod mače, sedm tref do černého jsou toho jasným důkazem. Jakub Gelnar (na fotografii) vstřelil v zápase čtyři branky, na záda mu dýchali se třemi trefami Dominik Šerák s Tomášem Gřešem.

- 15.kolo ne 18.11.09:00
HC Býci Karviná
16:0(6:0, 3:0, 7:0)
Branky a nahrávky: 1. Gřeš (Csomor), 2. Mládek (Vašík), 4. Gelnar (Gřeš), 10. Šerák (Lasák), 10. Havránek (Trefil), 11. Gelnar (Csomor), 31. Havránek (Trefil), 32. Gřeš, 32. Vašík (Mládek), 41. Gřeš (Pitřík), 43. Šerák, 44. Gelnar, 51. Hudec (Demel), 54. Vašík, 56. Šerák, 56. Gelnar (Gřeš, Csomor). Rozhodčí: Řezáč - Vengřín, Gerlich. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 70. Průběh utkání: 16:0.
HC Sareza Ostrava: Sroka (31. Herejk) - Vašík, Demel, Havránek, Gřeš, Hudec, Csomor, Pěnčík, Pitřík, Lasák, Mládek, Šerák, Gelnar, Trefil
HC Býci Karviná: Štuka (10. Filip) - Seroiszka, Procházka, Vylhan, Syrek, Kurowski, Svitek, Heczko, Farský, Pacas, Kurovský