Premiéra 9. třídy S Kopřivnicí

10.09.2006, Jakub Peslar

První zápas sezony dopadl pro naše deváťáky dobře. Kluci šlapali od první minuty a už v 10. minutě se dočkali gólu. Po závaru před bránou hostů skoroval Jan Miczek. Poté padly další dva rychlé goly. Takže první třetina dopadla 3:0 pro naše hráče. Ve druhé třetině a i když měli kluci mnoho šancí, tak se dokázal prosadit pouze Štefan Šimkovič po nádherné ráně od modré čáry. Třetí třetina ale byla ve svižnějším tempu a už se začali konečně probouzet i hráči Kopřivnice a vyslali několik ran na Robina Hanusku. Ovšem nikdo nezabránil dalším pěti gólum a domácí vyhráli 9:0. Velkou měrou k utkání přispěl kapitán domácích Martin Vidlák, který vsítil hattrick do sítě hostů.

- 1.kolo ne 10.9.11:00
HC ISMM Kopřivnice
9:0
Branky: 10. Miczek , 11. Vidlák, 13. Muczka, 31. Šimkovič, 42. Blažej, 49. Vidlák, 52. Hlaváč, 56. Vidlák a 59. Bystroň.