Petr Chaloupka byl strůjcem vysoké výhry starších dorostenců

09.10.2009, Adam Bagar

Starší dorostenci zajížděli na led brněnského týmu Kometa Úvoz. Až do poloviny utkání hrála Poruba nervózně, chybovala v obranné činnosti a nedokázala se zkrátka dostat do zápasu. Vše nasvědčovalo tomu, že utkání bude velice vyrovnané, však také v půlce druhé části bylo skóre nerozhodné 3:3. Na řadu ale přišla porubská gólová smršť, kterou režíroval Petr Chaloupka potýkající se s neuvěřitelnou formou. Kometu zničil pěti kanadskými body, když čtyřikrát skóroval a na jednu branku přihrál. Brankostroj se nakonec zastavil na čísle devět. Další utkání sehrají starší dorostenci na domácím ledě s Orlovou.

- 8.kolo pá 9.10.17:45
HCM Warriors Brno
Branky a nahrávky: 9. Mikulášek (Lesonický), 20. Lesonický, 28. Křen (Krytinář) - 7. Chaloupka, 25. Kysučan (Vícha), 30. Hurník (Maček), 32. Chaloupka (Hurník), 37. Chaloupka (Maček), 42. Chaloupka (Maček), 50. Maček (Hurník), 52. Kysučan (Lukašík), 54. Dominec (Orszulík). Rozhodčí: Volf - Klein, Mlázek. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:9.
HCM Warriors Brno: Bartošek (od 42. Oujezdský) - Krunka, Šimeček, Bezděk, Krytinář, Lainka, Hakl, Křen, Garšic, Novoměstský, Mikulášek, Lesonický, Maršálek, Jekel, Novotný, Kočko, Křípal, Král, Preisach, Odehnal.
HC RT TORAX Poruba 2011: Konvička - Svoboda, Herman, Peslar, Jasiok, Dusík, Franek - Dominec, Němec, Sochorek, Kysučan, Palkovič, Vícha, Hurník, Chaloupka, Maček, Orszulík, Lukašík.