Nemocemi zdecimovaní mladší dorostenci si přivezli z Šumperku jen dva body

15.11.2009, Adam Bagar

Ve čtrnáctém kole nejvyšší soutěže mladšího dorostu zavítala VOKD Poruba na půdu Šumperka. Draci měli před utkáním na svém kontě pouhé tři body, a to když porazili na svém ledě nejslabší tým tabulky - Hodonín. Svěřenci trenéra Rambouska si tak měli jet pro povinné tři body. Poruba sice vstřelila rychlou branku, ale po zbytek utkání hrála špatně. Naopak Šumperk byl dokonce střelecky aktivnější, ale ztroskotával na výborném Romanu Oborákovi, který kapituloval až ve 42. minutě. Utkání muselo dojít až do prodloužení, kde VOKD získalo trefou Kalety alespoň bod navíc, přesto lze tento výsledek považovat za jednobodovou ztrátu. Nutno také říci, že tým mladšího dorostu trápí vysoký počet nemocných, a tak v Šumperku se zapojilo do sestavy i několik mladíčků. Roman Oborák si připsal do svých statistik celkem 35 úspěšných zákroků a především jemu může tým děkovat za dvoubodový zisk.

- 14.kolo ne 15.11.13:30
HK Mladí Draci Šumperk
1:2p(0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 42. Hradil (Kobza, Langr) - 4. Masarovič (Gola), 64. Kaleta (Gola). Rozhodčí: Provazník - Adamec, Zounar. Vyloučení: 5:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 36:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
HK Mladí Draci Šumperk: Řoutil - Weinlich, Mikuláš, Skála, Paksi, Hradil, Nemeškal, Vepřek, Markl, Kužílek, Langr, Malý, Strýček, Ondráček, Zindulka, Kobza, Holický, Sabanějev.
HC RT TORAX Poruba 2011: Oborák - Masarovič, Demel, Sikora, Juřík, Soukal - Hranoš, Gola R., Gola P., Zuščík, Seget, Kaleta, Rataj, Pěnčík, Šerák, Gelnar.