Mladším dorostencům nevyšel v Olomouci vstup do utkání

25.10.2009, Adam Bagar

Mladší dorostenci před střetnutím v Olomouci čekali již tři utkání na vítězství. Přerušit tuto sérii se jim však nepodařilo. Na vině byl raketový vstup domácích, kteří již po čtrnácti vteřinách otevřeli skóre, když pak přišla další trefa v úvodu čtvrté minuty, došlo ke změně gólmanů. Mačka vystřídal Oborák, ale ani tomu nevydrželo čisté konto příliš dlouho. Osmá minuta a Hanáci vedli již 3:0. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale ve druhé části VOKD snížilo zásluhou Tomáše Rataje a Robina Goly na rozdíl jediné branky. Sekundu před vypršením druhé dvacetiminutovky domácí svůj náskok navýšili. Když pak po osmnácti vteřinách třetí třetiny přidali pátý gól, bylo již skutečně o zápase rozhodnuto. Olomouc tak zdolala Porubu 5:2.

- 10.kolo ne 25.10.11:30
HC Olomouc
5:2(3:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Jergl (Bauer), 4. Augustín (Maška, Spěvák), 8. Jergl, 40. Augustín (Nedopil, Maška), 41. Jergl (Ostřanský) - 30. Rataj (Pobuta), 39. Gola (Wolný). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 43:31. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2.
HC Olomouc: Nekvapil - Pšeja, Ziegler, Groer, Maček, Brandýs, Ostřanský, Maška, Spěvák, Minařík, Jergl, Hánl, Vrána, Kočiřík, Fibrich, Rašner, Bauer, Augustín, Nedopil.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček (od 4. Oborák) - Masarovič, Juřík, Špil, Soukal, Vrána, Trefil, Wolný, Pobuta, Gola, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Taras, Smrčka, Csomor.