Z Olomouce přijeli mladší dorostenci s prázdnou

12.03.2010, Adam Bagar

Bilance v této sezóně příliš nenasvědčovala tomu, že by mladší dorostenci Poruby mohli pomýšlet na Hané na jakýkoliv bodový zisk. Navíc Olomouc vstoupila do zápasu výborně a již po necelých čtyřech minutách si dokázala vypracovat dvoubrankový náskok, který ještě v první tercii rozšířila na vedení 3:0. Do druhé části nastoupil v kleci hostí Roman Oborák a brankostroj domácích se jakoby zasekl, výjimku tvořila hned čtyřiadvacátá minuta. Ostravané alespoň v závěru této periody dokázali snížit zásluhou Michala Pelecha, ale to bylo ze strany Poruby, co se gólového konta týče, vše. Naopak Kohouti přidali ještě v závěru poslední třetiny další dvě trefy a mohli se tak radovat z vysokého vítězství 6:1. V dalším utkání se výběr kouče Rambouska představí na půdě Vsetína.

- 28.kolo čt 11.3.17:30
HC Olomouc
6:1(3:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Augustin (Fibrich), 4. Brandýs (Minařík), 18. Ostřanský (Augustin), 24. Vrána (Navrátil), 51. Augustin (Ostřanský), 60. Bauer - 39. Pelech (Pěnčík, Gelnar). Rozhodčí: Cik - Kika, Novotná. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 39:25 (10:8, 16:8, 13:9). Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.
HC Olomouc: Kochta - Pšeja, Ziegler, Groer, Rašner, Mičo, Macek, Brandýs, Bořil, Ostřanský, Maška, Spěvák, Minařík, Jergl, Vrána, Fibrich, Navrátil, Bauer, Augustin, Nedopil, Čamek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček (od 21. Oborák) - Demel, Vavroš, Juřík, Špil, Soukal, Štěpán, Trefil - Mládek, Pobuta, Pelech, Gola, Seget, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Gelnar.