Mladší dorostenci sehráli s Vítkovicemi velmi slušný výsledek

18.01.2010, Adam Bagar

O tom, že mezi týmy Vítkovic a Poruby je velký kvalitativní rozdíl nemůže být pochyb, a tak hlavní otázkou nedělního utkání mladšího dorostu bylo, na jakém čísle se tentokrát zastaví brankostroj domácích. Favorit zápasu otevřel skóre již v prvé minutě, jenže Poruba zásluhou dvou využitých přesilovek byla po dvaceti minutách hry spokojenějším týmem. Zdálo se, že se rodí velké překvapení, Vítkovičtí se stále nemohli prosadit. Až v polovině utkání se dvěma slepenými góly překlopily misky vah na stranu známějšího ostravského celku. Ten ještě do konce střetnutí přidal další tři trefy, přesto mohla Poruba odjíždět domů se vztyčenou hlavou a spokojeností. Po výborném utkání s Třincem tak VOKD nepříjemně zatápělo i Vítkovicím, které nakonec zvítězily 6:2. O branky hostí se postarali Tomáš Rataj s Markem Pěnčíkem. Další mač čeká svěřence kouče Rambouska v úterý 19. ledna na půdě Olomouce, kde je úvodní buly naplánováno na 17:30 hod.

- 25.kolo ne 17.1.13:00
HC Vítkovice Ridera
6:2(1:2, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Hudeček (Zdráhal, Tomi), 29. Rimmel (Černín, Klečka), 31. Hudeček, 40. Zdráhal (Hudeček), 44. Klečka (Ballner), 57. Ballner (Klečka) - 14. Rataj (Soukal, Pobuta), 18. Pěnčík (Pobuta, Gelnar). Rozhodčí: Lotko - Goláň, Lazecký. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 44:20. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 6:2.
HC Vítkovice Ridera: Němec - Černín, Charvát, Rudl, Klok, Pop, Zuzaník, Cabák - Ballner, Tomi, Sysala, Klečka, Illéš, Ollender, Hudeček, Franz, Rimmel, Zdráhal.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček (od 44. Oborák) - Demel, Sikora, Baca, Vavroš, Juřík, Soukal, Trefil - Wolný, Pobuta, Pelech, Gola, Zuščík, Seget, Kaleta, Kropka, Rataj, Pěnčík, Smrčka, Gelnar, Csomor.