Liga juniorů začala! Junioři padli v Šumperku fotbalově 0:1

15.09.2023, Eva Suchánková

Ve čtvrtek 14. září odstartovali junioři svůj první sezonní zápas Ligy juniorů v Šumperku. Přes veškerou svou snahu nedokázali stav srovnat, a tak domů odjíždí bez bodu.

Liga juniorů - 1.kolo čt 14.9.19:00
HK Mladí Draci Šumperk
1:0(0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 22. Tomeš (Szabó). Rozhodčí Kroček – Rychlý, Cygal. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0. Diváci: 69.
HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček – Cekr, Němec, Jarmara, Plhal, Zavoral, Souček, Slabý – Kučera, Škrabal, Izák, Hejátko, Tomeš, Szabó, Najman, Jeřábek, Netolický, Lichner, Bařica
HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček – Činčala, Telnov, Bodnar, Kalužík, Veselý, Janeček, Karal – Skřipčák, Hansel, Šrubař, Matějka, PLatzek, Granečný, Chromišin, Rigo, Svoboda, Koida, Sobol, Martiňák

K první velké šanci se dostali Draci v 8. minutě, když rozhodčí odpískal trestné střílení, avšak útočící hráč Marečka nedokázal prostřelit. Tobias Tomeš otevřel skóre zápasu až na začátku druhé třetiny, vstřelil tak první a poslední branku v utkání a zároveň rozhodl o vítězství Šumperka. Zbytek zápasu již díky neprůstřelným gólmanům a dobré hře do obrany zůstal bez gólu.