Brněnský Warrior byl potřetí v sezóně nad síly mladších dorostenců

08.01.2012, Adam Bagar

Po čtvrteční smolné porážce v Havířově se porubští mladší dorostenci opět představili na kluzišti soupeře. Tentokrát byla jejich cesta výrazně delší, když cílovou stanicí bylo Brno. Na úvodní gól se čekalo téměř půlku zápasu, kdy šli aktivnější domácí do vedení. O sedm minut později navíc přidali druhou branku. Porubě se podařilo zápas zdramatizovat zásluhou přesilovkové trefy Antonína Kurnika. Poslední slovo však měli Jihomoravané, kteří svého soupeře přestříleli vysoko 34:16 a dospěli k zaslouženému vítězství 3:1. V dalším utkání přivítají svěřenci Miroslava Bahníka hokejisty opavského Slezanu.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 22.kolo ne 8.1.10:30
HCM Warriors Brno
Branky a nahrávky: 29. Svoboda (Hohl), 36. Lidák (Hohl), 56. Lainka (Dupljaku, Lidák) - 53. Kurnik (Gola, Rajnoch). Rozhodčí: Toman - Kala, Chocholouš. Vyloučení: 7:5, navíc Bialoň (POR) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 34:16. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
HCM Warriors Brno: Růžička - Hohl, Lidák, Mandát, Němec, Sabol, Svoboda - Denk, Dobiáš, Dufek, Dupljaku, Hussein, Kubeš, Lainka, Nohel, Polák, Vágner.
HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil - Čechman, Hranoš, Síkora, Ščurek, Šípek, Štěpán - Bialoň, Boleslavský, Gola, Gřeš, Kovalski, Kurnik, Mládek, Novák, Rajnoch, Stupka.