Z Brna přijeli mladší dorostenci s prázdnou

25.09.2011, Adam Bagar

Po výhře na ledě Havířova čekal mladší dorostence HC RT TORAX Poruba tentokrát vzdálenější trip do stánku brněnského Warrioru. V první třetině viděli diváci vyrovnaný hokej a na obou stranách po jedné trefě. Za Porubu se v přesilové hře trefil Tomáš Gřeš. Hosté v tu chvíli netušili, že to bude jejich poslední gólový zápis střetnutí. Od druhé třetiny Brňané přidali a byli postupně lepším týmem. Ještě v polovině mače svítilo na světelné tabuli nadějně vypadající skóre 1:1. Nakonec však domácí hokejisté zdolali Porubu přesvědčivě 5:1. Svěřence trenéra Miroslava Bahníka čeká již ve středu důležitý domácí duel s Opavou.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 4.kolo ne 25.9.11:00
HCM Warriors Brno
5:1(1:1, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 9. Dufek (Denk), 30. Kubeš (Hohl), 35. Dufek (Denk, Kubeš), 49. Dufek (Kubeš), 58. Denk - 12. Gřeš (Síkora, Gola). Rozhodčí: Coufal - Toman, Otáhal. Vyloučení: 9:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 32:13. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
HCM Warriors Brno: Sasínek - Hohl, Haman, Lidák, Mandát, Sobol, Lejska, Padrnos, Denk, Lainka, Dufek, Panáček, Dupljaku, Nohel, Dobiáš, Kment, Hussein, Kubeš.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová - Síkora, Štěpán, Hranoš, Široký, Šípek, Ščurek, Gřeš, Gola, Stupka, Mládek, Hill, Kovalski, Kurnik, Novák, Boleslavský, Bialoň, Baláž.