Junioři VOKD Poruba dokázali zvítězit na ledě Havířova

18.01.2009, Vladimír Vronka

Porubští junioři vyjeli bojovat o body na led rivala z Havířova. Po první třetině vedli Porubští 2:3, ale domácí dokázali v derby zabojovat a v průběhu druhé třetiny otočili vývoj utkání na 4:3. Poruba nechtěla nechat všechny body v Havířově a strhla vedení, do konce druhé třetiny, zpět na svou stranu. Když ve třetí třetině zvyšoval na 4:7 svým třetím gólem v utkání Mario Kalina zdálo se utkání rozhodnuté, jenže domácí se dokázali přiblížit na rozdíl dvou branek, poslední slovo měl porubský Robert Capcara, který upravil výsledek na konečných 5:8.

- 37.kolo so 17.1.12:00
5:8(2:3, 2:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 10. Maruna (Protasenja, Křivohlávek), 17. Křivohlávek (Maruna, Protasenja), 32. Klimša (Haas), 33. Haas (Protasenja, Kopel), 56. Chaloupka - 8. Bartošek (Kalina, Bartoš), 9. Vajda (Jelšík), 14. Kalina (Bartošek), 36. Bartošek (Kalina, Hrubý), 40. Kalina (Bartošek, Hrubý), 42. Vajda (Poláček), 48. Kalina (Bartošek, Skočovský), 59.Capcara (Režáč) . Rozhodčí: . Vyloučení: 2:10 , Navíc Jelšík (POR) 5 + OK. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 220. Střely na branku: 40:37.
AZ Heimstaden Havířov: Vašut (od 40. Strmeň) - Chaloupka, Haas, Hanousek, Hruška, Jindřich, Klimša, Kopel, Krutil, Křivohlávek, Maruna, Matysz, Pechanec, Pinka, Protasenja, Slavíček, Slavík, Videlka, Wróbel, Zientek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň - Barčák, Bartoš, Bartošek, Blažej, Capcara, Hrubý, Jelšík, Kalina, Kopáč, Parma, Pindur, Poláček, Richter, Řezáč, Skočovský, Spusta, Vajda, Šimkovič.