Šesťáci se dál vezou na vlně vítězství

15.02.2015, Tomáš Machů, Gabriela Juříková

Hráči šesté třídy hokejového klubu RT TORAX Poruba pod vedením trenéra Romana Mrázka nadále poráží soupeře jak na běžícím pásem. Ve 21. kole v sobotu 7. února to odnesl Frýdek – Místek. V sestavě se objevilo i několik hráčů páté třídy a výrazně pomohli k jednoznačné výhře 11:2. Krzystof Macias k hattricku přidal ještě jeden gól a Alex Kotásek s Adamem Jelínkem překonali gólmana hned dvakrát. V těle článku si můžete přečíst komentář pana Tomáše Machů.

Žákovská liga ČR – 6. třída - 21.kolo so 7.2.10:00
HC Frýdek-Místek
11:2

RT TORAX Poruba – HC Frýdek-Místek 11:2

Góly Poruby: Macias Krzystof 4, Kotásek 2, Jelínek 2, Chovanec, Petruška, Bechný

Sobotní dopoledne 7. února k nám do Poruby zavítal tým z nedalekého Frýdku-Místku, se kterým máme v poslední době velmi příznivou bilanci vítězství a tu jsme nechtěli měnit ani v tomto zápase. Naše mužstvo nastoupilo v tradičním složení, které bylo doplňeno o několik hráčů 5. třídy, kteří byli vhodně trenérem Mrázkem nasazeni do různých kombinací jednotlivých pětek. Předpokládaný vývoj zápasu načal už ve 3. minutě Adam Jelínek a v následujícím rychlém sledu branek Krzystofa Maciase, Tomáše Petrušky, Alexe Kotáska a Ondřeje Bechného šla Poruba do pětibrankového vedení, které hráči Frýdku-Místku korigovali jednou brankou.

Ve druhé třetině jsme pohodlně navyšovali vedení dvěma góly Krzystofa Maciase a Pavla Chovance. Nejinak tomu bylo i ve třetině třetí, kdy Krzystof Macias svůj dosavadní hattrick vylepšil svou čtvrtou trefou. Hosté pak přece jen ještě jednou brankou zkorigovali stav zápasu, který byl v samotném závěru navýšen Adamem Jelínkem a Alexem Kotáskem na konečných 11:2 pro RT TORAX.