Mladší dorostenci rozhodli o svém cenném vítězství na Lapači v poslední minutě

04.12.2011, Adam Bagar

Mladším dorostencům se tento týden dařilo na jedničku. Po čtvrtečním kvalitním představení s tříbodovou příchutí tentokrát dokázali uspět i na vsetínském Lapači. Na úvodní trefu se čekalo půl zápasu. RT TORAX v rozmezí čtyř minut dokázal hned dvakrát skórovat zásluhou Gřeše a Mládka. Valaši však nechtěli odejít z duelu poraženi a nejprve v přesilové hře snížili a čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnali na 2:2. Zdálo se, že střetnutí míří k prodloužení, jenže hosté mají Martina Csomora, který v poslední minutě rozhodl o porubském vítězství 2:3. Dva kanadské body si do svých statistik připsal obránce Michal Hranoš. Mladší dorostenci se tak bodově dotáhli již na šestý Havířov.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 18.kolo ne 4.12.13:00
2:3(0:0, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 45. Grygar (Světlík, Ščotka), 57. Pisklák (Januška, Grygar) - 30. Gřeš (Hranoš), 34. Mládek (Stupka), 60. Csomor (Hranoš). Rozhodčí: Dobeš - Laczko, Mana. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 31:27. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Januška, Pisklák, Svozílek, Vítek, Ščotka - Dubnický, Grygar, Janošek, Kovář, Miko, Mikula, Světlík, Vojkůvka, Weintritt, Škrabánek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Zavadil - Čechman, Hranoš, Kovaljov, Ščurek, Šípek, Široký, Štěpán - Csomor, Gola, Gřeš, Hill, Mládek, Novák, Rajnoch, Stupka, Řehák.