V zápase jako na houpačce se junioři rozešli se Zubry smírně

17.02.2012, Gabriela Juříková

Zimní stadion v Porubě přijeli dobýt přerovští Zubři. Na hlavní ledové ploše změřili síly junioři, na druhé bylo o čtvrt hodiny později hozeno buly starším dorostencům. Junioři RT TORAXu nezačali dle představ a po první třetině prohrávali o dvě branky. V prostřední části zápas otočili, také díky proměněnému trestnému střílení, ve svůj prospěch, ale v poslední třetině si hosté v jedné jediné minutě dvěma trefami vzali vedení zpět. Nakonec se body dělily. Štefan Šimkovič k asistenci si připsal i gól, když dvě minuty před koncem zápasu využil přesilovku a vyrovnal na 4:4. V zápase se hodně jiskřilo. Důkazem je kolonka trestů, kde je zapsáno celkem dvacet hráčů. Další zápas čeká juniory až v pátek 24. února, jelikož v nedělním kole mají porubští hráči volno.

Liga juniorů - 34.kolo pá 17.2.17:00
HC ZUBR Přerov
4:4(0:2, 3:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 21. Rosypka (Kysučan), 34. Vaněk z TS, 36. Vaněk (Šimkovič), 58. Šimkovič (Vaněk) – 17. Javora (Šťastný, Tomeček), 20. Tomeček (Šťastný), 49. Šťastný (Maršálek), 49. Kocan. Rozhodčí: Kubičík – Poruba, Langer. Vyloučení: 12:7, navíc Tomeček (PRE) 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 64. Střely na branku: 31:37 (11:15, 13:10, 7:12). Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4, 4:4.
HC RT TORAX Poruba 2011: Rudl – Lužný, Dusík, Franek, Jasiok, Axman, Juřík – Kofroň, Mihal, Rosypka – Kanaloš, Palkovič, Pobuta – Kysučan, Šimkovič, Vaněk R. – Hradil.
HC ZUBR Přerov: Sklenář – Vávra, Maršálek, Drábek, Malínek, Vaněk P., Klimecký, Řezáč, Kostiha, Loupal, Kvapil, Adámek, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Tomeček, Chovanec.