V Opavě zvítězili starší dorostenci již podeváté v řadě, hattrickem se blýskl Tomáš Gřeš

19.11.2012, Adam Bagar

Starší dorostenci v neděli zajížděli k těžkému utkání na led opavského Slezanu, který prozatím jako jediný dokázal v předchodzích zápasech rozjeté porubské mašině sebrat body. I tentokrát byli Opavští nepříjemným soupeřem a hned v úvodu se ujali vedení. Porubě vyšel náramně závěr první dvacetiminutovky, kdy dokázala nastřílet tři góly a výsledek zcela obrátit na svou stranu. Slezan v prostředi tercii snížil, ale deset minut před koncem rozhodl o porubské výhře 4:2 Tomáš Gřeš, jenž se v utkání blýskl hattrickem. Náskok na čele soutěže tak mají svěřenci trenéra Rambouska nadále šestibodový.

Liga staršího dorostu - 15.kolo ne 18.11.17:00
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 3. Hula (Krupa, Rohovský), 37. Hlista (Monczmann) – 16. Gřeš, 16. Rataj (Bolek), 20. Gřeš (Csomor, Síkora), 50. Gřeš (Smrčka). Rozhodčí: Koliba – Mrákava, Gančarčík. Vyloučení: 5:5, navíc Bolek (POR) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.
Hokejový klub Opava: Kostka – Hlaváček, Ondruch, Blaževič, Ostřanský, Krupa, Otipka, Hlista, Levák, Mocnzmann, Rohovský, Rýpar, Zbytek, Vopálka, Hula, Sklenář, Machač.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček – Štěpán, Kotas, Charvát, Síkora, Bolek, Boleslavský, Hranoš, Havránek, Brnčal, Holaň, Csomor, Smrčka, Gřeš, Kropka, Mládek, Rataj, Laryš, Stoklásek, Bartoň.