Také Orlová odnesla "hněv" minihokejistů

13.02.2008, Martin Plachý, L.B.

Minihokejisté Sarezy A nastoupili v neděli 10. února proti týmu HC Orlová A. Od počátku zápasu bylo vidět, že hráči bojují a chtějí na ledě odevzdat maximum. Hned ve druhé minutě otevřel skóre Jaroslav Adolf. Pak se v dalších minutách se soupeřem oťukávali až do 14. minuty, kdy Jakub Konvička zvýšil na 2:0. Ve druhé čtvrtině zásluhou Jana Herejka, který přidal dva slepené góly ve 22. a 23. minutě zápasu, zvýšili hráči Sarezy náskok už na čtyři branky. Podobně to vypadalo ve třetí čtvrtině, to si první formace připsala další dva góly, jmenovitě Jan Herejk a Jakub Konvička. Do poslední části hry šli hráči Sarezy s jasným vedením 6:0, ale toto mělo však za příčinu, že koncentrace hráčů polevila a dovolila tak soupeři vstřelit dvě branky za záda v celém zápase nechybujícího Matěje Remiáše.