Starší dorostenci v Opavě ztratili tříbrankový náskok

01.09.2011, Adam Bagar

Ve čtvrtečním odpoledni čekala starší dorostenci odveta na ledě Opavy. Na domácí půdě zdolal RT TORAX soupeře v pohledném mači 3:1 a dobře vstoupil do zápasu také na opavském ledě. Po dvou trefách Vojtěcha Holáně a brance Pavla Pobuty měla Poruba po první třetině již tříbrankový náskok. O ten však bleskurychle v úvodních dvanácti minutách druhé tercie přišla, když jí domácí dokázali nasázet čtyři góly. V dalším průběhu zápasu již branka k vidění nebyla, a tak Slezan zdolal RT TORAX těsně 4:3. Poslední utkání čeká starší dorostence již v sobotu ve Vítkovicích.

Přípravné zápasy staršího dorostu - 6.kolo čt 1.9.17:00
Hokejový klub Opava
4:3(0:3, 4:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Juran, 24. Cios (Boubeníček), 27. Boubeníček, 32. Boubeníček (Juran) - 9. Holáň, 17. Pobuta (Wolný), 20. Holáň (Pelech). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:3, 4:3.
Hokejový klub Opava: Kirschner - Hon, Slavík, Hlaváček, Rohovský, Matušek, Dziadkowiecz, Volf, Boubeníček, Juran, Cios, Hudeček, Humplík, Rybka, Pražák, Fňukal, Otipka, Vopálka.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mec - Vrána, Soukal, Bolek, Baca, Balcar, Chamrád, Vavroš, Stanke, Pobuta, Wolný, Havránek, Pelech, Kaifáš, Holáň, Csomor, Kotas, Kropka, Zuščík, Juřík, Hradil, Klempár.