Šestatřicet branek v síti Krnova!

13.02.2008, Martin Plachý, L.B.

Zatímco na jedné ledové ploše prohrávali muži Sarezy svůj boj s Kometou Brno, odehrával se v témže čase v sousední hale jednoznačný zápas minihokejistů proti Krnovu. Dohrávané utkání 14. kola mělo být papírově jasné a zároveň mělo sloužit i jako příprava na nedělní utkání proti sousednímu HC Orlová. Kluci jasně již od začátku začali plnit tyto prognózy a začal gólový festival. Největší zásluhu na celkové kanonádě třiceti šesti gólů v síti Krnova si vysloužil svým výkonem Jan Žídek, a to hned 11 góly a třemi asistencemi. První čtverka celkově vstřelila 16 gólů. Další dvě čtverky si zbývající góly rozdělili na polovic. První formace hrála ve složení Žídek, Havránek, Giera a Šigut. Z těchto hráčů je třeba vyzdvihnout i výkon Marka Havránka, spoluhráče Jana Žídka, který mu skoro u všech gólů asistoval a zaznamenal v zápase celkem 13 kanadských bodů. V bráně Sarezy se za zápas vystřídali 3 gólmani. Poslední dvě čtvrtiny odchytal Matěj Hurník a pod sprchu odcházel bez obdrženého gólu.

Minihokej B - 14.kolo so 9.2.14:15
HC Sareza Ostrava
HK Krnov
36:2(8:1, 9:1, 10:0, 9:0)
Branky Sarezy: Žídek 11, Havránek 4, Veselý 4, Plachý 4, Dang 3, Blanár 3, Samek 3, Pliska 2, Giera, Mládek.